Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1 és fél éve nem sikerült...

1 és fél éve nem sikerült teherbe esnem. Jövőhéten megyek dokihoz, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy lépésről lépésre. Először gyógyszereket ír, ultrahang, aztán vissza kell mennem, vagy már első vizsgálatkor petevezeték átjárhatósági vizsgálat ilyenek?
2017. febr. 28. 17:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem vetném alá magam semmilyen vizsgálatnak addig, amíg a párom nem intézi a sajátját. Nálunk a férjemnek természetes volt, hogy elmegy szépen egy teljes körű kivizsgálásra. Nem csak hogy "kiverte magának", bizony meg is vizsgálta a doki "ott". Ez is része a vizsgálatnak, és vállalni kell. Aki nem teszi ilyen-olyan kifogásokkal, az menjen a bánatosba!

Ha neked meg olyan doki kerül az utadba, aki azzal indít, hogy felírja a stimubogyót mindenféle előzetes vizsgálat (hormonsor, kenetvétel, átjárhatósági!), abban a pillanatban menj ki a rendelőjéből! :)

2017. márc. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nálunk is egyből a férjemet küldte el vizsgálatra azt mondta kezdjük azzal, így lesz a legegyszerűbb. Én magán után intéztem el a dolgot, együtt mentünk, itthonról vittük a mintát egy gyógyszertárban vásárolt kis tégelyben. Fél órán belül ott is voltunk vele az időpontra, elvitte a mintát azonnal meg is volt az eredmény + a páromat ott bent elhívta egy paraván mögé és megvizsgálta a heréket és a prosztatát is. Szerencsére minden rendben volt. 8000 forintot fizettünk.
2017. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
a 21-es válaszolónak teljesen igaza van, addig ne szedj be semmit amíg meg nem vizsgál, sok doki hajlamos egyből stimuláló gyógyszert adni a peteérésre, holott lehet hogy szükség sincs rá. (barátnőm így járt). Én is járok meddőségi kivizsgálásra, de még semmilyen gyógyszert nem kaptam, mert a hormonokkal és a peteérésemmel is minden rendben volt. Annyi hogy az első konzultáción ajánlotta az Inofolic-ot, ami jó hatással van a peteérésre és ez nem gyógyszer hanem étrend kiegészítő. Azt el is kezdtem másnap inni, nekem azután voltak a hormon vérvételek, ciklus monitorozás stb. és minden rendben volt. Most fogok majd menni hycosyra azaz petevezeték átjárhatósági vizsgálatra.
2017. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!