Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van-e olyan sikeres lombikos,...

Circus1 kérdése:

Van-e olyan sikeres lombikos, aki a beültetés után nem sokkal már sportolt?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Most vagy babát akarsz és pihensz, amennyit az orvos előír vagy sportolsz.
2016. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2016. okt. 27. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindig kérdeztem az orvosomat, hogy mit lehet. A beültetés utáni 2 hétben (a vérvételig) egyedül az úszásra adta áldását.


Utána szép lassan kaptam engedélyt egyre több dologra. Még a síelésre is azt mondta, hogy ameddig jól esik és nem erőltetem meg magam lehet. De azért ne száguldozzak.


Szóval én azt javaslom kérdezd az orvosod, hisz ő ismeri az esetedet. Tudja a méhed állapotát, stb.

2016. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A keresztanyám és a férje mindig sportosak voltak,jártak túrázni folyamatosan,bicikliztek,korcsolyáztak,futottak és minden ilyesmit tevékenykedtek.

Amikor nem lett nekik baba bevállalták a lombikot.Ikrek lettek belőle,Ő nagyon akart sportolni,de az orvos nem engedte neki,csak a sétát.Azért mert ha biciklivel elesik baj lehet,a futás miatt a rázkódást hozta fel a doki,a túrázás meg megerőltető.Így bele kellett törődnie,hogy nincs sport.

Magad miatt kérdezed?

Ha nemtudod nélkülözni a sportot akkor szobabicikli,azzal nem esel el,csak ne teljes kimerültségig csináld,vagy sífutó edzőgép(azthiszem ez a neve) és ehez is csak azt tudom mondani amit az előzőhöz,ne kifulladásig.Talán még az úszás,de ott pedig a fertőzés veszélye áll fenn.Aztán még mindig ott van a kismamatorna,amit vagy csoportban csinálsz,ha van rá lehetőséged vagy pedig Rubint Rékának van ilyen dvd sorozata amit otthon is tudsz csinálni.Internetről le tudod tölteni.

Mindenképp kérd ki az orvosod véleményét is ezekről.

Remélem tudtam kielégítő választ adni.

2016. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én alapjáraton röplabdázok és biciklizek. Mindkettőtől el lettem tiltva. Biciklivel eshetek, röplabda meg egyértelmű a rázkódás miatt. Úszni az esetleges fertőzések miatt nem fogok. Marad a mindennapos kiadós séta. És szobabicikli, de csak óvatosan. A tornázást nem bírják az idegeim :)
2016. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utóbbi két választ. :) Természetesen egyből a beülti napján megkérdeztem, ő azt mondta, h egy hét múlva nyugodtan. Mondtam, neki részben súlyokat is kell emelni, (nyilván nem 120kg-t,), erre is azt mondta, h nyugodtan lehet. Ezért lettem volna kíváncsi a tapasztalatokra, mert a félsz azért nyilván bennem van, ugyanakkor szükségem van a sportra. Sztem a stressz többet árt, mint a sport ami örömet okoz. Azt megbeszéltük, h az ugrálós, csavarós(pl hullahopp) mozdulatokat kerüljem, de ilyeneket nem is terveztem.
2016. okt. 27. 10:11
 7/7 A kérdező kommentje:
utóbbi 3 :D
2016. okt. 27. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!