Aggódjak, ha most hetedik pròbálkozásra sem jön össze a baba?

Figyelt kérdés

Augusztus vegen kezdtunk bele, minden rendben nalam legalabbis hormonvervetel+ uh alapjàn! Parom majusban megy vizsgálatra, ha nem jön addig sem össze. Ket fajta ferfi ternmèkenysegI teszt (otthon vègezhető) jò eredmenyt adott. Nem kaptunk beutalot mèg szval addig is ezt kipròbáltuk! Nektek mikor sikerult?

E vitamint es multivitamint szedunk mind a ketten



2017. márc. 2. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aggódni nem kell, 1 év után kell kivizsgálás.
2017. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aggódni nem kell, de én elkezdeném a kivizsgálásokat, hiszen ha minden rendben, megnyugodtok. Ha pedig netán gond van, akkor legalább nem telnek a hónapok feleslegesen.
2017. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nalam kb minden vizsgálat volt hsg-t kivève. De remèlem nem is kell majd! :/
2017. márc. 2. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már 8 hónap után elmentem orvoshoz, mert tudtam, hogy baj van. Igazam lett, mindkettőnknél gond van. Persze ahhoz, hogy foglalkozzanak velem, kamuznom kellett a próbálkozás idejéről. Szóval, ha úgy döntesz, nem várod ki az egy évet, orvosnál hazudd azt, hogy 1-1.5 éve sikertelenek vagytok.

Az én férjem maszek urológushoz ment sperma- és prosztatavizsgálatra, nem volt vészes (10-12 ezer ft). Az otthoni tesztek szerintem nem megbízhatóak.

2017. márc. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!