Valakinek bevalt az elso closti+ duphastonos honapja?

Figyelt kérdés

Vagy csak siman a clostis akár?

A duphastont addig kel szednem amig a 17.dpon sem tesztelem pozit, ha pozit tesztelek visszakell mennm ujabb adag duphastonert. Napi egyet irt fel. Az nem.keves? Bar amugy nem alacsony a progiszintem. Tapasztalatok?



2017. márc. 7. 23:06
1 2 3
 1/26 Anna0117 ***** válasza:
Szia! Nekem is most van az első Clostys hónap ,Én csak ezt kaptam,napi 2 szemet kellett szednem. Lett is peteérés,most az a gondom,hogy olyan tüneteim vannak amik eddig mensi előtt nem voltak. 6 éve már szedtem a Clostyt de akkor nem sikerült teherbeesnem,sőt! Ciszta lett mindkét petefészkemen.Most reménykedem,hogy sikeres lessz!Van valami tüneted?
2017. márc. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
pár hónapja nekemis cisztám volt closti nélkül doki félve irta fel mert nem vagyok pcos de cisztára hajlamos a bal petefészkem, aggodtam h ciszta lesz napi 2xfél szemet szedtem tehát napi egy szem, és 14.napon látott 20mmes tuszoit és mivel szedem az e vitamint napi 400mgot nem vékonyitotta el olyan vészesen a méhnyálahártyám 8mmes volt. most 16.napon vagyok extra pozi az ovutesztem hnap lesz tuszörepedés ha lesz, tojásfehérje nyákom is volt ami soha.:) sztem lehet h sikerülhetett nektek ha nem éreztél még ilyet drukkolok, megirod majd mii lett??
2017. márc. 8. 11:42
 3/26 A kérdező kommentje:
voltál ultrahangos követésen amúgy???
2017. márc. 8. 11:43
 4/26 Anna0117 ***** válasza:
Persze megírom! Voltam uhn,látta a tüszőt,minden oké volt,a tüszőrepedés előtti napon 8mm volt nekem is a méhnyálkahártya,igaz Én semmit nem szedtem a closty mellé.Van egy sejtésem,hogy nem jött össze,mert fáj a cicim,meg a hasam is fájogat.Hót pattanás az arcom ami nem szokott,meg igazából a hasfájás sem szokott nálam előfordulni. 03.13-án kellene nem megjönnie,hát nem tudom... Majd kiderül. Én is szorítok Nektek nagyon :D
2017. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Anna0117 ***** válasza:
Ja és mielőtt megjön,azelőtt már egy héttel olyan sok víz szerű folyásom szokott lenni,mintha bepisiltem volna,most meg még az sincs egyenlőre.Én arra gondoltam,hogy lehet a closty miatt van.... de ki tudja...
2017. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ez closti nelkul is változhat sztem csak arra adj ha kesik. Elotte valo jelekbol lehetetlen vonatkoztatni barmire is. Nagyon drukkolok orok hogy irtal. Nekem szet szakad a mehem es a derekam nagyon faj, sztem esedékes a repedés, doki is mondta h 16 vagy 17.napon reped , ma kb 22mmes lehet szval remelem repedest erzek nem ciszta lett.:)
2017. márc. 8. 19:38
 7/26 Anna0117 ***** válasza:
Az lessz az. Nekem is fájt akkor nagyon,de utána elmúlt. 😀
2017. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Jaj igazad legyen es sikeruljon a baba.:( mar nagyon várjuk.:)
2017. márc. 8. 21:10
 9/26 Anna0117 ***** válasza:
Úgy legyen. Mi is várjuk 1,5 éve. Szorítsunk. 😀 Ja és a fontos napokon akció után párnát tettem a fenekem alá úgy maradtam amíg bírtam (minimum fél órát) a dokim is mondta,hogy maradjak nyugton. Segítsek a kis fickóknak elérni a célt. 😀
2017. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
En is mindig fekszem parnaval a popsim alatt 30 percet minimum. Van h muszaj kimennem pisilni. De altalaban 30percet kibirok. :)
2017. márc. 8. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!