Valakinek bevalt az elso closti+ duphastonos honapja?

Figyelt kérdés

Vagy csak siman a clostis akár?

A duphastont addig kel szednem amig a 17.dpon sem tesztelem pozit, ha pozit tesztelek visszakell mennm ujabb adag duphastonert. Napi egyet irt fel. Az nem.keves? Bar amugy nem alacsony a progiszintem. Tapasztalatok?



2017. márc. 7. 23:06
1 2 3
 11/26 Anna0117 ***** válasza:
Szia! Nekem ma reggelre megjött... vagy nem tudom.Ami érdekes mert 4 nap mulva kellett volna csak.Nekem mindig peteérés után 14 napra jön meg.Most pedig tudom pontosan,hogy mikor volt és még csak 10 nap telt el.Érdekes. Neked fáj még a hasad?
2017. márc. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
szia, de normálisan megjött??:O mert akk lehet h kene több progeszteronopotlás, mert ha lerövidül a luteális fázis 12 napnál kevesebbre ( te esetedben 10nap) akkor sárgatesthormon nemtud fenn maradni ,amihez progi kell. mesz majd dokihoz?
2017. márc. 9. 08:29
 13/26 Anna0117 ***** válasza:
Hát egyenlőre még csak olyan halovány. A szine se olyan mint szokott. Várok még,hogy mi lesz ebből. Aztán felhívom a dokit.
2017. márc. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
reméljük csak beágyazódés.:)
2017. márc. 9. 08:41
 15/26 Anna0117 ***** válasza:
Hát Én nem élem bele magam,mert a hasam is eléggé fáj. De minden kiderül szépen sorban.Neked elmúlt a hasfájás?
2017. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
persze kiderul. :) igen picit még fáj remélem ma már elmulik teljesen , aggaszt mert nem követtük végig h megreped-e a tusző és hajlmaos vagyok cisztára.. ugy érzem az lett belőle
2017. márc. 9. 08:50
 17/26 Anna0117 ***** válasza:
Nekem is az lett tőle 6 éve. :( Ha nem múlna akkor hívd fel az orvosodat! hátha tud okosat mondani.Nem jó ezzel szórakozni,mert utána meg a ciszta miatt megint csak az idő telik meg a sok tortúra míg elmúlik stb.
2017. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
nálam azzal nincs baj mindig elmulik a legközelebbi vérzéssel. a legnagyobb ami volt az 44mmes volt és azt is kivéreztem norcolut meg minden nélkül, csak akkor késett 4 napot. utána ugyanugy folytathattuk a babaprojektet
2017. márc. 9. 09:19
 19/26 Anna0117 ***** válasza:
Akkor ennyiből szerencsés vagy. Hát kíváncsi leszek mi sül ki ebből :) Szorítok Nektek :)
2017. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Jaj. Most latom h valaszoltal bocsi. Miujsag csajok?? :) ki hogy van?:) en 7.dponál járok. Olyan mintha epp menstruálnék . Érzem a hasam délután óta. A melleim megduzzadtak( sose szoktak REmélem jó jel..) vasarnap tesztelek lehet (10essel) ti csajok????
2017. márc. 15. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!