Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Endometriozis diétára valakine...

Endometriozis diétára valakinek vannak bevált receptjei?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok túl két műtéten és egy sikertelen lombikon, sajnos nem nagyon akar jönni a baba. Szeretnék életmódbeli változásokat eszközölni, elsősorban az étkezési szokásaimat szeretném gyökeresen megváltoztatni.

Ehhez szeretném a segítségeteket kérni, akiknek már vannak jól bevált és hasznos receptjei kérem ossza meg velem ! :)

Továbbá szeretnék siker történeket is olvasni azoktól, akik étkezéssel, mozgással változtattak az életmódjukon és legyőzték az endot és sikerült ezáltal teherbe esni.

Köszönöm a válaszokat előre is!


2017. márc. 12. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Makrobiotikának olvass utána.
2017. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam, hogy erre lenne diéta. Csak PCOS-re, de az tök más.
2017. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manka68 ***** válasza:
Még nem tudják mi okozza az endometriózist, így tuti hatásos kezelés sincs rá. Az előző válaszolónak igaza van, PCOS-ra van jó hatással az életmódváltás, diéta. De kárt nem okozol vele, ha jól csinálod, hát hajrá. :-)
2017. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!