Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik endometriozis mellett...

Lombik endometriozis mellett kinek, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, férjemmel az első lombik beültetésre készülünk, hétfőn petesejt leszívásra fogunk menni. Endometriozisom van, már 2 alkalommal is műtöttek miatta,a bal petefészkemből műtöttek ki csokoládé cisztát mindkét alkalommal. Sajnos ez a petefészkem már nem is igazán stimulálható, viszont a másikban 4-5 tüsző indult fejlődésnek. A méhemmel szerencsére nincs semmi baj. Hormon eredményeim is jók lettek. Debreceni Kaáliba járunk. Kíváncsi lennék hasonló helyzetben lévők tapasztalataira, eredményeire :)

2017. febr. 18. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az endometirózis hatására el is kellett távolítani a jobb petefészkemet, és alaposan megcsonkolák a bal. Jártam Debrecenbe fél évig havonta hormonkezelésre.A doki szerint minden rendben, ennek ellenére nem jött a baba (a lombikról én hallani sem akartam). Majd bő 3 év múlva...spontán, mindneféle rásegítés nélkül megtörtént a csoda.

Most 5 éves, és fantasztikus pasi!


Sok sikert, erőt, és kitartást kívánok neked/nektek!

2017. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ezt hallani, gratulálok! :) Esetleg azalatt a 3 év alatt valamit életmódon változtattál (étkezés, mozgás? ) Köszönöm a válaszod és a jókívánságot!
2017. febr. 18. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, én sajnos nem ilyen vagyok. Úgy voltam vele, ha megvan írva, hogy nekünk bbánk lesz, akkor majd jönni fog, ha nem, nem. Kicsit struccpolitika, és homokba dugum a fejem,ez tény, de én ilyen vagyok.

Azt hiszem az égiek tudták, hogy most már megértem rá, és jött.

2017. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy darab petefészkem van endometriozis miatt, az is csonkolt😕 De a lombikprogram kétszer is sikerûlt, elsőre! Ami nekem bevált, legalábbis jó érzés volt rákészülésként, hangolódásként: aviva torna, meditáció, teljes ráhangolódás, nagy méregtelenítés, forever termékek, inofolic granulátum, nagyon sokat bicikliztem jó levegőn, es a legfontosabb, a hit!

Nagyon sok sikert kívánok, problémamentes terhességet es egészséges kisbabá(ka)t!!!!

2017. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
El sem hiszed mennyire boldoggá tettel a kommenttel :) gratulálok neked is a babocakhoz, hit az nekünk is van es persze remény, hogy minden rendben fog menni es Mi is szülőve válhatunk ! Innofolicot e vitamint magnerotot es femibiolt szedek. Még annyi lenne, hogy , neked mennyi petesejtet sikerult leszivni ? A stimulácio nem idézte elő az endot jobban ? Megmondom őszintén en tartok tőle.
2017. febr. 19. 17:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Sikerult ma 5 petesejtet leszivni :) nagyon bízunk a holnapi sikerben is !
2017. febr. 20. 16:00
 7/10 Manó 88 ***** válasza:
Kedves Kérdező! Sok sikert kívánok Nektek!😊
2017. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm !!
2017. febr. 22. 07:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem is 2x műtöttek endometriózis miatt.

A 3. lombik sikerült. Hétfőn lesz 4 hónapos a kislányom :)

2017. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok !!!
2017. márc. 7. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!