Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetek Terhes? 1hete késik a...

Lehetek Terhes? 1hete késik a menstruáciom es fajnak a melleim. Viszont a barátommal mindig védekezünk és mielott elmenne mindig kiveszi.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is Köszönöm.

2017. márc. 13. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy érted, kiszállással védekeztek? Ideje tesztelni.
2017. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak annyit védekeztek, hogy kiveszi, azzal simán összejöhet, tesztelj.
2017. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint hasznalunk gumit és mielott elmenne kiveszi.
2017. márc. 13. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez a legnagyobb hulyeseg amit eddig hallottam,illetve olvastam. Hat pont azert huz gumit hogy ne kelljen kihuznia nem? Legalabbis tudtommal erre szolgal a hasznalata,es hogy elkeruljuk a nem kivant terhesseget. Mi 4eve hasznalunk ovszert a volegenyemmel,es soha nem kellett kihuznia,es soha nem is tortentek balesetek.

Ez hulyeseg amit irtal. Szerintem csak megszakitassal szexeltetek/szexeltek,ami Nem Vedekezes! Siman terhes lehetsz. Csinalj tesztet.

2017. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gumi biztonságos, nem kell kivennie mikor elélvez.
2017. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha egy hete késne, már rég teszteltem volna.

de szerintem kb lehetetlen teherbeesni óvszer és megszakítás kombinálásával.

2017. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es miért ne lehetne igaz? Egyik barátnőm anno olyan paranoiás volt, hogy gyógyszert szedett, óvszert használtak és a pasijának úgy is ki kellett venni.
2017. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolso,es abban mi az elvezet?? Akkor inkabb nem kell szexelni,az a legbiztonsagosabb fogamzasgatlasi modszer. Mert az higy valaki gyigyszert is szed,meg plusz ovszert is hasznalnak,plusz meg akkor is ki kell vennie,az nem valami elvezetes.
2017. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!