Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Székesfehérváriak a Szent...

Székesfehérváriak a Szent György korházban végeznek tb re Inszemináciot?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Masfel eves az informaciom. Akkor majdnem sor kerult ott inszeminaciora, tb alapon. Aztan vegul tul rosszak lettek az eredmenyeink, igy tovabbmentunk lombikra.
2017. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszőnöm a vàlaszt,akkor valoszinü hogy most is csinàljàk.Eddig magànba jártunk de nem győztűk anyagilag ezért vàltottunk.
2017. márc. 23. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne. plusz hogy mennyi egy inszem tb alapon?
2017. márc. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 as ti miota probàlkoztok?Milyen vizsgàlatokon estetek át?
2017. márc. 24. 08:29
 5/10 anonim ***** válasza:
mi 8 hónapja. még nem akarok inszemre menni csak ha esetleg odáig jutnánk...jó tudni mi mennyi hogyan... velem elvileg minden ok. legalábbis a hormon értékeim. peteérés is volt követve uh val és volt ovuláció. szóval nem tudjuk még miért nem jött eddig. ti mióta probálkoztok?
2017. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi lassan 3 ève probàlkozunk,volt 1 inszeminácionk 2015 Novemberében ami sikeresnek mondhato de sajnos elvetéltem elég korán,de azt magànba csinàltuk.Life centrum de iszonyat sok pénzt felemèsztett ès nem birtuk màr anyagilag.2016 ban nekiàltunk éoitkezni igy adtunk magunknak 1 évet spontán probálkozásra hàtha a terhesség beinditott valamit nàlam ès hàtha összejön spotán.De sajnos nem🙁🙁Januàrban nekivàgtunk ujbol a kivizsgàlásoknak,most vàrjuk a kérdèsben szerepelt eredmènyeket,hàtha ott több kiderül hogy mi lehet a gubanc,talàn 1 kicsit rövid a luteázis szakaszom de azon segitt a progreszteron.
2017. márc. 25. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:
megirod mennyi volt az inszem? life ba?
2017. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
35 ezer volt az inszem+az ultrahangok 8000/alkalom nekem az összes uh 40000 ezer volt.Erre rájönnek a gyogyszerek,én fostimonnal szurtam magam inszem elött+tüszörepesztö.Nekünk 165 ezerben àlt meg mindennel eggyüt.Ja ès minden vèrvételért kell fizetni.
2017. márc. 26. 09:23
 9/10 anonim válasza:

Pécsen van kimondottan erre szakosodott osztály, oda jártunk.


A dolog pikantériája:

háromszori kezelés után egy hosszabb szünetben "természetes aktus" után jött létre a gyerekünk...

2017. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen halodtam rola,megvárjuk az eredmènyeket és hogy mit mond a doki és eldöntjük merre tovább.Èn mèg azért megprobàlnám az Inszemet hiszen màr 1 szer sikerült vele a terhesség.Nektek gratulálok,olyan jo ilyen siker szorikat olvasni😄😄
2017. márc. 27. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!