Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lenne egy kérdésem. Szerintete...

Lenne egy kérdésem. Szerintetek a progeszteron pótlás (inszeminációt követően CRINONE 80 mg/g hüvelygélt, /progeszteron/ írt fel az orvos), okozhat-e menstruáció késést?

Figyelt kérdés
14. napon teszteltem, ahogy az orvos kérte, negatív lett a terhességi teszt, viszont meg kellene jönnie holnap. Semmi jele, hogy megjönne, persze nem kizárt. Járt már úgy valaki, hogy a szabályos 28 napra történő ciklusa késett egy ilyen hormonpótlástól? Köszönöm a válaszokat.

2016. dec. 14. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindenféle progipótlástól késhet akár több napot is.
2016. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod.
2016. dec. 14. 09:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze.

Van, akinek csak akkor jön meg, mikor abbahagyja.

2016. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már két napja abbahagytam, de még csak jele sincs. Jól eltolja most a szépen beállt szabályos ciklusomat.
2016. dec. 16. 09:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a legtöbb nőnél ilyen. Mondjuk pozitívum, hogy szépen hasznosítja a szervezeted a progit.

Nekem nem csak alacsony magamtól a progiszintem, de pótlás mellett is ugyanúgy megjön a mensi, mintha nem is szedném. :(

2016. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt gond a progeszteron hormonnal, mert mondta a doki, hogy tökéletes lett a hormoneredmény erre vonatkozó része, valószínűleg azért kaptam, mert inszemináció után szokták adni. Bár minek adják annak, akinek ez a hormonja jól működik, azt sem értem.
2016. dec. 16. 11:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Na, végül megjött rendesen, nem is késett olyan sokat, de jó tudni, hogy a progipótlástól késhet.
2016. dec. 18. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Tévhit, hogy a progeszteronpótlástól nem jön a mensi. Megjön. Nekem volt 4 inszeminációm abból háromnál kaptam progeszteront. Mindig megjött időben, sőt még a pecsételésem is megmaradt. Modt volt a 4. inszem, kaptam hüvelyi progipótlást ma kellene vagy holnap megjönnie, de egyelőre semmi jele. 25-26 napos ciklusaim vannak. Semmi hasi érzés, néha fél órákra mindjárt megjön érzésem van. Erős hányingerre ébredtem ellenben éjjel 3kor.


Tavaly volt mióma műtétem két hónapig kaptam progeszteront. Műtét előtt és műtét után, hogy ne vérezzek annyira. A doki azt mondta, ugyanúgy meg fog jönni, de reléljük gyengébben, hogy elviselhető legyen. Így is lett.

2019. jún. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kivanom, hogy sikeruljon az inszaminacio!
2019. jún. 29. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!