Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha mindkettőn eredményei jók,...

Ha mindkettőn eredményei jók, akkor valószínű hogy a petevezetékem van elzáródva?

Figyelt kérdés
3 éve próbálkozunk, minden egyes vizsgálatunk jó lett még semmit se találtak, most lesz az átjárhatósági vizsgálat. Van itt ilyen akinek mindent rendbe találtak mindent és végül az átjárhatósági hozta meg a sikert?
2017. márc. 23. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Az "orvostudomány" tudása nem 100%-os. Olyan is van, hogy a két szervezet egymással nem összeférhető. Hány olyan eset ismert a szakirodalomban, hogy partnercsere után mindkét oldalon lett gyerek!
2017. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3 ev alatt egyszer sem kuldott el a dokid hsgre?:O
2017. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem rég kezdtük a vizsgálatokat, de 3 éve próbálkozunk aktívan.
2017. márc. 23. 20:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elkepzelheto, hogy ez a baj. Vagy nem vizsgaltak mindenre pl pajzsmirigy, terheleses inzulin vizsgálat, immunológia, csak pár, ami ki szokott maradni.
2017. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nincs garancia. Ezer más oka lehet még. Mit vizsgáltak eddig?
2017. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
volt hormonssor, terheléses, peteérés követés, párom vizsgálata, meg olyan volt hogy a méhnyakból vettek mintát az együttlét utána másnap hogy nem e pusztítom el a spermákat, de az is jó lett. Emellett vezetek hőgörbét az is szép mindig a ciklusom mindig pontos volt soha egyszer nem maradt még ki, fogamzásgátlót soha nem szedtem. Minden eredményre azt mondta a doki hogy hát ez tankönyvi. azért gondolom hogy lehet hogy van elzáródásom vagy letapadásom vagy nem tudom.
2017. márc. 24. 11:50
 7/13 A kérdező kommentje:
az kimaradt hogy most utólag itt az Inofolicot mert jókat olvastam róla és a doki is ajánlotta de az sem segített. szedtem már terhes vitamint femibiont is az se, tudom hogy csak vitamin. Most lehet kipróbálom a trimesztert mert arról is jókat olvastam.
2017. márc. 24. 11:52
 8/13 anonim ***** válasza:

Immunológiára is érdemes elmenni. Több ismerősöm is van, akinek verhigitó kell és azzal egyszerre sikerült.

A hormonsor milyen hormonokat takar?

2017. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Több ismerősömnek is megoldást jelentett az átjárhatósági, mindenképpen érdemes belevágni. Ha esetleg ez sem hozná meg a várt eredményt, akkor még mindig lehet tovább keresni az okokat, vagy próbálkozhattok mesterséges megtermékenyítéssel. De az átjárhatóságit ne hagyd ki, az része a protokollnak és jó esély van rá, hogy sikeres lesz!
2017. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismerősömék annyira közel vannak genetikailag egymáshoz,mintha testvérek lennének (Czeizel Endrénél voltak). Nagyon nehezen lett baba,immungyengítő szteroidot kellett a csajnak szedni nehogy kilökődjön a baba. Ilyen is van.
2017. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!