Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges ez? Mindkét oldalon...

Lehetséges ez? Mindkét oldalon el van záródva a petevezetékem, műtéttel sem tudták megnyitni.

Figyelt kérdés
Túl vagyok 2 sikertelen lombikon, viszont ma reggel pozitívat teszteltem. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2016. ápr. 22. 19:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha teljesen biztos, hogy el van zarodva mindket oldal, akkor valoszinuleg cisztad van, es ez okozza a pozitiv tesztet. A ki nem szabadult petesejtek konnyen cisztava alakulnak.
2016. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És ezért nem jött meg a menstruációm? Ciszta okozhat ilyet? 3 éve tudom, hogy el van záródva, még sosem késett, soha nem is volt pozitív tesztem.
2016. ápr. 22. 20:51
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Hamar mennj dokihoz. Több olyat is ismerek akinek megnyílt. Viszont nagy a méhenkívüli kockázata.
2016. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én így jártam! Itt a kérdésem ezzel kapcsolatban.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2016. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!

Mikor velem ez történt kérdeztem az orvost, hogy lehet-e ciszta, azt mondta igen,de még soha nem látott olyat.

Menj minél hamarabb orvoshoz.

2016. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm járt így,kb.5 évig próbálkoztak a babával,a végletekig elmentek.Az egyik oldalon volt elzáródva a petevezető. Több beültetése is volt,az utolsónál lett egy hasüregi vérzése,amit nagy szerencsével élt túl,de ki kellett venni az ép oldali petefészkét a vezetővel együtt,ekkor feladták,örökbe nem akartak fogadni babát.Elkezdte építeni a karrierjét,és amikor a legjobban ment a szekér pozitívat tesztelt(1évre rá).Az orvosa is azt mondta csoda. Gyönyörű,egészséges kislánya született! Kívánok neked is hasonló csodát!
2016. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerdán megyek orvoshoz, akkor már többet fogok tudni.
2016. ápr. 23. 05:38
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
4-es, a linked libabőrös. 😊Gratulálok!!! Drukkolok kerdező!
2016. ápr. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

4-es vagyok! Köszönöm utolsó!:-)

Kérdező majd írj,hogy mit mondott az orvos! Drukkolok!

2016. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk hasonló volt. 7 évig próbálkoztunk a babával, mire elmentünk lombikra. Ott kiderült, hogy el van záródva mind a két petevezetékem. Meg műtöttek, és úgy volt hogy ki kell venni őket, mert addig nem kezdik el a lombikot, mert ha be van gyulladva vagy ha tele van folyadékkal akkor kilökődnek a megtermékenyített petesejtek. Szerencsére nem vették ki, mert semmi bajuk nem volt, de meg nyitni nem tudták őket. Úgy volt, hogy 2011 augusztusában elkezdjük a procedúrát, csak meg kellett várni hogy menstruáljak. Augusztus 2-án kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Már tök ideges voltam hogy még ez sem jön nekünk össze. Akkor kolléganőm kérdezte hogy nem vagyok Én terhes? Mondtam hogy kizárt dolog,de kíváncsiságból csináltam egy tesztet. Pozitív lett. Aztán a második...harmadik...sokadik is. Az orvos igazolta, hogy kismama vagyok. Annyit mondott, hogy még mindig ismeretlen számukra a női szervezet, hogy elzáródott petevezetékekkel terhes lettem. Most 4 éves a lányom, és a kis tesóval próbálkozunk ami szintén nehezen akar össze jönni.Drukkolok nagyon....De szerintem kismama vagy. Halkan gratulálok! :)
2016. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!