Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztalatok Clostilbegyt és...

Tapasztalatok Clostilbegyt és Ovitrelle (akár) együttes használata után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kíváncsi lennék clostilbegytes anyukák véleményére, tapasztalataira, illetve ovitrelle tüszőrepesztő injekció utáni időszakra.

Nálam februárban állapította meg a nőgyógyászom, hogy nincs rendes ciklusom, vérzek minden hónapban, még peteérésem is van, de tüszőrepedésem nincs. Nagyon alacsony a progeszteron szintem, műtöttek már jobboldali petefészek cisztával, azóta vissza-vissza tér, sajnos meg is van nagyobbodva kicsit a jobb petefészkem. Az orvos egyébként nem húzta az időt, 5 hónap sikertelen próbálkozás után egyből hormonvizsgálatot kért,ahol fény is derült az alacsony progeszteron szintre. Ebben a hónapban a ciklus 6. napjától kellett szednem napi fél clostit (a megnagyobbodott petefészkem miatt ennyit), illetve a ciklus 14. napján kaptam ovitrelle tüszőrepesztőt, mert a fél szem closty is termelte a tüszőket rendesen :)

Most vagyok a tüszőrepesztő utáni 2. napon, de nagyon fáj az alhasam, igazából a méhemet érzem nagyon. Sajnos elég sokféle fájdalmat meg kellett már tapasztalnom a cisztáim miatt, de most megijedtem. Éreztetek már ti is ilyet? Milyen egyéb tapasztalatotok van? Nagyon kíváncsian várom a kommenteket, szívesen olvasnám a történeteiteket. Egyébként 24 éves vagyok, és szeptember óta próbálkoztunk a párommal, ezidáig sikertelenül.


üdv nektek!



2017. márc. 31. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 2 ilyen stumulációs hónapom volt. Az elsőnél ugyanezt éreztem, amit te. Nagyon fájt az alhasam. A második hónapban nem éreztem semmit, azt hittem, hogy nem történt semmi...de megfogant a kisfiam :)
2017. ápr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és gratulálok a babához! 😊
2017. ápr. 1. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Összesen 11 clostis ciklusom volt eddog.Tüszőrepesztőt nem kaptam.

Előfordult h tüszőrepedés után addig fájt az alhasam míg meg nem jött.De egy ilyen fájdogálós ciklus után pl lassan szülök 😁

2017. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia hogy vagy sikerult a baba?:)

Nekem most van a 2.kúrám

9dponál tartok. Elsoben énis mindent éreztem de ebben a kurában szinte semmit. Mégcsak nyálka sem volt. Orvoshoz nem jutottam el szval aggodok nem lett e gond vagy volt e valami. Lh teszteltem dehát az nem sokra elég kitudja volt e tenyleg peteérés!:/

Remenykedem..

2017. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!