Vattácska kérdése:

Lányok! Volt olyan akinek első inszeminációja sikerrel járt? Mikor teszteltetek? Nekem azt mondták, hogy a inszemtől a 18. Napon teszteljek. Írjatok pozitívumokat. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2017. márc. 31. 19:42
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Szia nekem az elsö sikerült,nekem a doki eggyàltalán nem javasolta a tesztelést mert nem bizott benne.De rossz kislány voltam és nem tartottam be,pontosan a 14 dpon egy irto halvànyat teszteltem,akkor már tudtam hogy sikerült.Nekem sajnos nem maradt meg de neked drukolok😊😊😊
2017. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Sajnálom ami történt veled 😟 ma csináltam tesztet de negatív volt inszem után vagyok 11 nappal.

Egyébként Te éreztél valamit? Tünet?

2017. márc. 31. 21:13
 3/45 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig a 14. napot mondták teszteléshez, ha negatív, akkor a 16.-on még egyszer. Ha az is negatív, akkor leállni a gyógyszerekkel, hogy meg tudjon jönni. Sajnos nekünk egy sem sikerült. Azóta lombikozunk már. Azért nem lehetetlen, hogy neked sikerüljön! Nem vagyunk egyformák. A problémánk sem ugyan az.
2017. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem sikerült egyik sem😞 nekünk azt mondták, hogy minden renben... izgulok nagyon,szerintetek várjam meg a 18. Napot? Vagy teszteljek hamarabb?
2017. márc. 31. 21:26
 5/45 anonim ***** válasza:
1 es vagyok,irto koràn teszteltél.Azért a 14 dpot várd meg és ebböl a nega tesztböl még ne vonj le semmit,én 8-9 dpo n érztem tompán szuro érzést a mèhemben,de semmi más tünetem nem volt a 14 dpo ig,akkor görcsöltem 1 kicsit de ennyi.
2017. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Igen lehet hamar teszteltem, a hőm is megy felfele, remélem ez jó jel néha Én is görcsölök most reggel 36.8 neked felment? Kedves első? 😊
2017. ápr. 1. 08:33
 7/45 anonim ***** válasza:
Szia èn nem höméröztem eggyáltalán mert éjszakai müszakban is dolgoztam igy felesleges lett volna.Miért inszem lett a vége?Miota probàlkoztok?Kiderült nálad valami betegség?
2017. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:

Szia. Latom irtal a hőről.

Nekem szerdan volt az elso inszem, hetfon tuszorepit is kaptam, viszont inszemkor nem fajt semmim, majd utana estere mar nagyon fajt a hasam, es kovetkezo nap is, mintha meg akarna jonni.

Akkor mertem hot, inszem napjan 36.5 volt, masnapra nem hogy felment volna, hanem még le is esett 2 tizedet. Felek, hogy nem repedt meg idore. Neked hogy volt?

Azota nem is merek, egyreszt mert nem stresszelem magam ezen, masreszt meg szedem az utrot, igy nyilvan magas a ho.

A 11.nap sztem korai volt.

2017. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Utolso ultrahangot már nem csinàltak inszem elött hogy meg e repedt a tüszöcske?
2017. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

13 44kedves válaszolónak írom:

Semmi szervi elváltozás csak 2 éve próbálkoztunk és elküldtek debreceni meddőségibe és ott vizsgálatok ahol mindent rendben találtak mindkettőnknél. Amúgy clostit, gonal f-et tüsszőrepi ovitrelle és most crione gélt használok. Néha szúrkál a hasam, hányinger, a hőmet meg 2x mértem mert nem mertem/merem most vagyok a 14.napon inszem után már nagyon izgulok. És Veled kérdező? 😊

2017. ápr. 3. 05:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!