Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hányadik lombik volt sikeres...

Hányadik lombik volt sikeres nálatok?

Figyelt kérdés
Első lombikot kezdtük, és tele vagyok kétségekkel és kérdésekkel. Lenne kedvetek beszélni arról, hogyan éltétek meg azt, hogy csak lombikkal lehet babátok, és hogy sikerült pozitívan állni a dologhoz?

2016. aug. 27. 02:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekunk 3 volt. Az elsőre úgy mentem, hogy teljes siker lesz, mert ne lenne az? Aztan sajnos sikerult, de nem volt életképes es megszakadt. 2. biokémiai volt. Es az utóbbi amire még a leszivas előtt abbahagytam a stresszes munkám, vitamin komplexet szedtem, inofolic-ot ittam. Kirándultunk két Naponta, teljes idillben voltam,elengedtem a stresszt, sikerult. Mindegyiknél másképpen csinálták a megtermékenyítést es én iszonyú hálás vagyok, elmondhatatlan érzés ahogy itt rugdos.

Hidd el nagy igazság, hogy semmi jelet nem szabad máséhoz hasonlítani. A te tested te ismered. Ha sikerül észreveszed ha más valami, az jó jel, de ha nem érzel semmit se gond! Nem hallgatni a sok ketes tanácsra, amit az orvos mond a lenyeg. De ha szeretned es írsz szívesen támogatlak. Tudom milyen érzés. Sok sikert kívánok!!!

29+2 hkm

2016. aug. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon nagyon köszönöm, hogy írtál! Nem igazán stresszelek, mert igy 2,5 év várakozás után ez már megváltás, hogy eddig eljutottunk. Az orvosunkban nagyon bízom, de persze tisztában vagyok vele, hogy nem garantált elsőre a siker.
2016. aug. 27. 12:48
 3/18 A kérdező kommentje:
Én elevitet szedek, meg mellé az inofolicot. Itthon dolgozom, ugyhogy munkahelyi stressz kizárva. :)
2016. aug. 27. 12:50
 4/18 anonim ***** válasza:
Elsőre nagyon féltem az altatàstól attól hogy mi lesz ha nem sikerül rengeteg stressz,vègig feküdten azt a kèthetet mégis megjött mèg a vèrvètel előtt 3 nappal nagyon csalódott ès elkeseredett voltam haragudtam a világra h miert pont èn? De a másidik teljesen más volt,valahogy minden simábban ment én se voltam stresszesebb azt a jèt hetet vègig strandoltam szinte ès tegnap teszteltem egy gyönyörű pozit 😊tudom sok erő kell de higgy benne ès sikerül 😊
2016. aug. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 4-es. Es gratulálok! Igazából nem ugy stresszelek, csak ilyen dolgok vannak bennem, hogy mi van, ha nem termékenyülnek meg a petesejtek, vagy ha meg is termékenyül, akkor vajon fejlődik-e szépen. Abban valahogy biztos vagyok, ha már megkapom, akkor nálam szépen fog fejlődni. Valamiert ezt erzem... Tudom, nem kellene aggódni, de mit csinaljak, ha egyszer itt motoszkál állandóan a gondolat a fejemben?! Ez olyan, amit nem lehet elfelejteni, vagy nem gondolni rá.... Mindamellett meg allergiás lettem a szurira, holnap kapok másikat, egyedül kell majd vezetnem 150 km-t, párom dolgozik... Szóval mindig akad valami izgulnivaló... Csak hogy ne legyen olyan egyszerű az élet. :) de tudom, csak pozitívan!!!
2016. aug. 28. 22:49
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled. Nálam is ez volt a stressz 😀 Az elsőnél 4 darab petesejtünk lett 6 tüszőböl màsnap amikor telefonálnom kellett közölték 1 darab termèkenyült meg hàt mondanom se kell mèg stresszesebb lettem hogy vajon fejlődike tovább a pociban? vègül azt az egyett kaptuk vissza de megjött a vèrvértel előtt 3 nappal ahogy írtam ..A másodiknál valahogy úgy voltam h nem fogok kattogni hogy lesz biztam a doktorokba erre amikor volt a leszívásom ismét 8 tüszőböl 4 et tudtak leszívni ismét elkeztem streszelni,másnap alig mertem felhìvni a klinikàt mi lesz ha megint egy darab lesz?Felhívtam,mondta a genetikus mind a 4 szèpen fejlődik hàt mint ne mondjak olyan boldog voltam màr ettől is madarat lehetett volna fogatni velem 😀 Aztàn jött a beültetès két darab gyönyörű babàt kaptunk vissza a màsik kettőtt lefagyasztattunk😀 Màr akkor pozitìvan áltam hozzá megnyugodtan h kettő biztosabb mind az egy 😀valahol èreztem ez màr sikerülni fog strandoltam nem fogkalkoztam a dologgal nem vontam el semmi jót magamtól aztán itt van 2 full pozi teszt ami azt bizonyitja soha nem szabad feladni 😀😇😇
2016. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon jo ezt olvasni!!!! Én is nagyon bízok az orvosban, de sajnos nem minden rajta mulik, de tudom, a lehető legtöbbet megteszik, amit csak tudnak. Próbálom én is lefoglalni magam, tegnap mégis el tudott vinni a párom dokihoz, es mikor kijottunk a dokitol, megnyugodtam végre. De azert egy ilyen alap-izgalom van bennem továbbra is. :) ma megyek első ultrahangra, kiváncsi vagyok mennyi lesz, mert erzek valamit odabent, nem faj semmi szerencsére, de érezni, hogy kétoldalt készülődik valami.
2016. aug. 30. 12:12
 8/18 A kérdező kommentje:
Szia! Most voltam UH-n, ez a 6. stimus nap, és 10 tüszőm van!!! Nagyon örülök! Te hogy vagy? :)
2016. aug. 30. 17:48
 9/18 anonim ***** válasza:
De jóóóó😊😊😊10 darab az nagyon jó abból sikerül le is fagyasztani ha úgy van 😉Nagyon drukkolol neked és ne izgulj mindig csak pozitívan hogy sikerül ès mondogazsd magadba igen én is anya leszek 😊 ezt csak az èrti aki ilyen hekyzetbe volt 😉
2016. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm! Mondogatom! Illetve már anya vagyok, mert van egy 8 eves fiam, ő természetes úton sikerült, de elváltunk az apukájával. De lesz tesója!!! :) Most végre nagyon pozitívan tudok hozzáállni! :)
2016. aug. 30. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!