Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikos kérdés, mi van ha...

Lombikos kérdés, mi van ha nem jön meg?

Figyelt kérdés
Long protokoll, most Gonapeptyl injekciót kapok.Kedd az utolsó napom. Mi van ha nem jön meg magától? Szerdán megyek a dokihoz, de agyalok, hogy vajon mi lesz ha nem jön meg? Meghozzák gyógyszerrel vagy akár 1 hónapot is várnak?

2017. ápr. 2. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam úgy volt, hogy a Gonapeptylt megszakítás nélkül kellett adnom a 21. naptól. Mivel rendszertelenek a ciklusaim, ezért a 21. naptól kaptam Norcolutot is, hogy ne kelljen akár még 2-3 hétig várni a mensesemre. Így is a 31 napra jött meg.

Ha késne, akkor is folyamatosan adni kell a Gonapeptylt míg meg nem jön; és még tovább...

De ha rendszeresek a ciklusaid, akkor ne aggódj; meg fog jönni! Ha bizonytalan lett volna, akkor biztos kaptál volna te is valamit, hogy terminálják a ciklusod.

2017. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor megnézik miért nem jött meg. Nekem cisztám lett tőle és le kellett állítani az egészet.
2017. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem megjön magától. De nem rendszeres sajna... 14 mm volt a méhnyh az utolsó uh-n, arra gondolt szerintem h megjön magától. Ha mégsem akkor baba is lehet azt monta :) Na mindegy kiderül szerdán! Kszi a álaszokat, még várok tapasztalatokat ha van kedvetek írni!
2017. ápr. 2. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!