Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikos Anyukák, lányok! Ma...

Lombikos Anyukák, lányok! Ma teszteltem egy 10-es erősségű teszttel ET. Után 8. napon vagyok és nagyon halványan, de ott a második csík.2 naposan kaptam vissza 2 embriót. Valaki hasonló helyzetben volt már? Lehet bizakodni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia, a tüszőrepesztőt mikor kaptad? Kb 10 napot mondanak hogy kiürül a hcg a szervezetedből.
2017. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szia! 12 nap telt el, hogy 2 ampullaval kaptam. Akkor lehet még annak a hatása.
2017. márc. 2. 13:41
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bizakodni kell is, ettől függetlenül is! :) Korai voltál, de legalább nem teljesen negatív. Ez mindenképpen biztató, de sikernek elkönyvelni még nem lehet. Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön! Nekünk 3.-ra sikerült, most ikreket várunk :) Szívből kívánom, hogy nálatok is hasonlóan alakuljanak a dolgok!!!!
2017. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Picit korai, de azért biztató. Bízni pedig kell és muszáj!


Nekünk is úgy tűnik sikerült a harmadik lombik. Holnap megyünk ultrahangra.

2017. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat! Gratulálok a babákhoz ! Igen az semmiképp sem rossz /ha esetleg az ovitrelle is okozza/ hogy halvány pozitív :) - jo ilyet látni...
2017. márc. 2. 14:13
 6/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nagyon drukkolok hogy baba legyen. 12 nap, az már jó szerintem.. :) Megy a drukk!!
2017. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm első neked is! :)
2017. márc. 2. 15:00
 8/17 A kérdező kommentje:
ma is készítettem egyet ..még ott a halvány csík :D
2017. márc. 3. 17:34
 9/17 anonim ***** válasza:
Drukkolok😊nekem 14-ik nap mutatott erős pozit 😊31 hkm ikrekkel🤘💪
2017. márc. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Gratu kismami !!! Neked a 14. Napi pozitívat milyen erősségű teszt mutatta ?

Egész este pisilni jártam ezért a reggeli teszthez nem volt elegendő töménységu minta -délután ugyan még halvány de kicsit erősebben jelent meg a második csík. Na hátha :)

2017. márc. 4. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!