Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Spermavizsgálat eredmény!...

Spermavizsgálat eredmény! Tudnátok segíteni kérlek?

Figyelt kérdés

Tegnap jött meg eredmény páromnak de az orvos nem volt ott,így másik nap tudjuk kielemeztetni.Csak ez volt odaírva:

4 ml viszkózus ondófolyadék és

Elvétve 1-1 inaktív



2017. ápr. 5. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az nem volt rajta hogy hány db sperma van benne? Amit leírtál az csak annyit takar hogy hány ml, és hogy néhány nem mozog elég aktívan
2017. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy az én páromnak rajta volt hogy 100 millió van benne...
2017. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ez a fura nekem,vagy csak én nem értek hozzá,hogy hétfőn adtuk le,kedden volt érte párom de az orvos nem volt ott,így nem jutott be,de a laborba amit adtak neki leletet azon csak ennyi adat volt,semmi latin hivatalos elnevezés mint azt olvastam.El kellett utaznunk,így csak következő hétfőn megyünk vissza az orvoshoz konzultációra.Viszont ez édes kevés adat,szinte 0,ezért gondolom,hogy az orvosnál van a valódi eredmény.Pff,nem tudom,lefotózom és kiposztolom :/
2017. ápr. 6. 22:42
 4/19 A kérdező kommentje:
Kép: [link]
2017. ápr. 6. 22:57
 5/19 anonim ***** válasza:

Bocsi nem vagyok andrologus de a páromnak is volt 3 spermiogramja abbol ketto rossz. Mindegyiken volt spermaszam (összes es millió\ml is)

Tényleg csak tipp de nem lehet hogy annyira keves a spermium az ondoban hogy nem értékelhető? Nekunk mindig vissza kellett menni konzultációra ott biztos elmondjak.

2017. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ahogy elgondolkodtam rajta én is arra jutottam mint az előttem szóló hogy lehet hogy ennyire kevés... Nem tudom, az orvos mondd majd biztosat! Hány éves a párod?
2017. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Párom 34 éves lesz.Most kicsit elkezdtem aggódni :(
2017. ápr. 7. 11:36
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne tedd. Annyi felesleges aggódástól megmenthettem vna en ia magamat ha elhiszem, hogy lesz megoldás. Vizsgáltassátok ki es meggyógyítják. Sok sikert!
2017. ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az még fiatalnak számít, semmiképp ne aggodj, e vitamint mindenképp kezdjen el szedni plusz ha szükséges gyógyszeresen elég jól tudják kezelni, valami megoldás biztos van, ne add fel!
2017. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az én férjem 41 éves, még nem volt gyermeke. Az ő sperma vizsgálata is rossz eredményt hozott, de kapott rá gyógyszert, három hónap szedés után : már 7 hetes kismama vagyok :)

Csak menjetek vissza, amint tudtok, a mi dokink azt mondta, hogy éppen elkaptuk a bajt.

2017. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!