Lehetek terhes? HELP ME!

Figyelt kérdés

Az vagy hogy

Pharmatex kúpot használtam

A barátom óvszert de az kiszakadt es belém eélvezettlvezett

Most csináltam egy tesztet de negativ

Mához egy hétre múlt es a mensim



2017. ápr. 5. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mikor volt az aktus?
2017. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ma
2017. ápr. 5. 21:50
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Hanyszor fogod meg ma megkerdezni??-.-

Majd ha mar kesni fog,akkor csinalj tesztet. En nem tudomti hogy csinaljatok itt a gyakorin van a legtobb kiszakadt,bennmaradt ovszer. Mi 5eve hasznalunk ovszert a parommal,aki egyebkent olasz,es nem kicsi van neki,es csak szexboltbam tudunk ovszert venni mert nem jo meg az 57mm es Durex se neki. De sose tortent baleset.

2017. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Menzi utan egy hettel,tehat ez a ciklus 7.ik napja ha nem tevedek,remelem nem irok tul nagy hulyeseget. Keves esely van a terhessegre. Ne stresszelj annyira,mert a ettol is keshet majd. Majd 2het mulva csinalj tesztet (aktus utan 2hettel mar kimutatja ha az vagy) es ha nem jon meg,amikor megkellene ra par napra is csinalj tesztet.
2017. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2017. ápr. 5. 21:59
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
szerintem ha mához egy hétre múlt el akkor pont középidőbe van azaz egy héttel ezelőtt szerdán múlt el neki tehát kb 24 én kezdődött a ciklusa
2017. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
szóval nagyon is lehet...bár a kúp elvileg hatékony...
2017. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Pharmatex kúp cart sem ér, legalábbis nálam nem jött be annak idején. Életemben kétszer próbáltam: először és utoljára. :-/
2017. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Remekem hogy hat azert. Köszi!
2017. ápr. 6. 06:28
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Kezdem azzal, hogy soha nem használunk egyszerre óvszert és pharmatex kúpot! Vagy egyik, vagy másik. A kúp feloldja a latexet, azért lyukadt ki.


Ha nem akartok gyereket, és még kicsit rutintalanok vagytok, akkor óvszer! Nagyon hatékony fogamzásgátló, könnyű használni, és egy kis síkosítóval használva elkerülhető a kiszakadás is. (Főleg, ha te nem vagy elég nedves.)


Mi a pharmatex kúpot is használtuk, szoptatás alatt, mikor hormonális fogamzásgátló nem jöhet szóba. Nem lettem terhes, pedig összesen kb. három évről van szó.

Szóval ha mindent betartottatok (10 perccel előbb felhelyezted!), akkor is kicsi az esély, hogy terhes legyél.


Pharmatex kúpot is lehet kombinálni megszakítással, a kettő együtt már elég biztonságos. De nem fiatal, a szexszel és egymással még csak ismerkedő pároknak való!

Arról nem beszélve, hogy pont a legjobbkor kell abbahagyni.


A gumi ezért is jobb.


Ennek a két eszköznek a kombinálása viszont értelmetlen.

Ha önmagában a gumiban nem bízol, inkább vegyetek olyan spermicid krémet (síkosítót), ami nem oldja a latexet. Neten utána tudtok nézni, de normális szexshopban az eladó is tud segíteni. Egyáltalán nem ciki bemenni. ;)

2017. ápr. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!