Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az orvos hány nap után tudja...

Az orvos hány nap után tudja megállapítani a terhességet?

Figyelt kérdés
Már a 34-35. nap környékén járok de még mindig nem jött meg, már lassan 1 hete hasonló tüneteim vannak mint máskor menstrucáió előtt (feszes mell, alhasi fájdalmak) de még mindig semmi. Tetsztet még nem csináltam, de nem tudom merjek-e arra gondolni, hogy terhes vagyok mert kb. 2 hete voltam nőgyógyásznál de nem mondott semmit. Az orvos előtt kb. 5-6 nappal voltunk együtt a barátommal, ennyi idő elég az orvosnak, hogy bármit észrevegyen?

2017. ápr. 6. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A teszt hamarabb kimutatja, minthogy az orvos akár csak sejthetné,

azaz nem, 2 hete nem láthatott semmit, mivel a teszt is csak ~2 héttel az aktus után mutat bármit is.

2017. ápr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A megtermékenyített petesejt kb. kétszer egy hét alatt ér a méhedbe, majd ágyazódik be, innentől tudja kimutatni biztonsággal a teszt és kb. egy hétre rá az ultrahang.
2017. ápr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Engem elküldtek mert túl korán mentem. Azt mondta a doki, hogy 6 hetesen menjek vissza mert az előtt az uh-on nem nagyon látszik.
2017. ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet, már kimutatja, ha baba van. Ahogy előttem mondták, a teszt 7-10 nappal előbb mutatja, minthogy az orvos meg tudja állapítani a terhességet.
2017. ápr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!