Vattácska kérdése:

Kinek sikerült a második inszemináció? A többi lent

Figyelt kérdés
És mi a különbség az első és a második között? Ti mit éreztetek? Azt halottam, hogy nagyobb arányban sikerül a második , szerintetek?
2017. ápr. 10. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Siker szempontjából én ne legyek mérvadó, mert nekünk egyik inszem sem sikerült; de annyi biztos, hogy nincs semmi különbség -ha csak nem azért nem sikerült, mert nem jól reagáltál a hormonokra; akkor kapsz másfajtát.

Egy új esélyt jelent, amibe bele kell kapaszkodni- ennyi.

2017. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nekem most volt az első, és úgy néz ki sikerült :)

Én azt olvastam, hogy statisztikailag a 3.-4. szokott sikeres lenni, de az első ritkán. Ne add fel!

2017. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ja, és én irkáltam neked az előző fórumodba.

Nagyon rágörcsölsz, nem tesz jót! Tudom, nehéz, de vigasztaljon az, hogy azért az első inszemmel is valami elindult, csak megszakadt.... ergo, meg tudsz foganni! Fel a fejjel, nem kattogj mindig ezen! :)

2017. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves első: sajnálom, hogy nem sikerült neked hátha a lombik sikerül. Köszönöm a válaszod
2017. ápr. 10. 15:23
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves második:

Igen, lehet nagyon rajta vagyok/vagyunk aranyos vagy, hogy tartod a lelket bennem hát minden hónap új esély

2017. ápr. 10. 15:24
 6/10 A kérdező kommentje:
És gratulálok, lett pozi teszted? De jó vigyázz magatokra 😊
2017. ápr. 10. 15:25
 7/10 anonim válasza:

Ezt tőlem kérdezed, az első inszemestől?

Igen, szépen erősödik, holnap van a nem várt napja, holnap elmegyek vv-re, mert azért már én is becsavarodok :)

2017. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!

Kellemes ünnepeket, remélem valaki olvasni fogja, kicsit szégyellem magam mert szomorúságomban nem is írtam, elkeseredtem nagyon.

De viszont tegnap volt egy megérzésem, ma du csináltam egy tesztetés halvány pozi és ilyen lehet? Reménykedjek? Köszönöm ha írtok

2017. ápr. 16. 18:30
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Mi van veled azóta?

Nekem sajnos csak kémiai terhességem lett az első inszemmel.

Múlt héten volt a második (nem mellesleg szerintem már későn)...

2017. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia! Sajnálom nagyon, nekem elindult valami de nem sikerült...

Ami a legszebb az egészban, hogy lett egy jobb o. Cisztám ami miatt meg sem jött mé.így sem stimuláció sem inszem.

El vagyok keseredve nagyon.. juniban megyünk magándokihoz.addig várok plusz ez még cdak konzultáció, ami azt jelenti, hogy kb 2hónap még.

Nagyon rossz érzés, nem haladok semmire. Egyébként meg hátha neked összejött és gratulálhatok, mikor tesztelsz?

2017. máj. 9. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!