Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy méhgyulladás mennyire...

Egy méhgyulladás mennyire kavar be a beágyazódásnak, ha antibiotikumot kaptam rá?

Figyelt kérdés

Mar 4 napja fajt az alhasam. Szúrt , csipett, mintha belennék gyulladva. Nagyon rossz érzés ! Ma kaptam betadine kupot es antibiotikumot. A 6.dpon vagyok. Ebbol igy gondolom nem lesz baba ha el is indult volna valami? :(

Dokit nem kerdeztem.. lányos zavaromban elfelejtettem..

Koszi a tippeket


2017. ápr. 11. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha méhgyulladásod van, akkor nem a beágyazódáson gondolkodsz, hanem azon, hogy hogy éld túl azt, hogy meg kellene mozdulni...

Ebből adódik, ha méhgyulladásod van, nem valószínű, hogy bmi is be tudna ágyazódni. Nem lehetetlen, de azért mondhatni csodaszámba menne.


(Méhgyulladásra nem kapsz hüvelykúpot)

2017. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt nem arra kaptam ( a kúpot) a másik h nem mindegy milyen erősségű az a méhgyulladás. Volt már 3 szor is részem benne. Abból egyszer volt olyan h tp re kellett mennem mert mozdulni sem tudtam. De akkor nem "dolgoztunk"" még a babán
2017. ápr. 12. 16:27
 3/6 A kérdező kommentje:
De egye fene kapsz egy zöldet ,mert nem csak kötekednk jöttél
2017. ápr. 12. 16:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor csoda tortent. Terhes vagyok!!!:)
2017. ápr. 22. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok. :)
2017. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyulladas is elmult!!!:)
2017. ápr. 25. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!