25 ciklusnapon mitol lehet pozitiv az LH teszt? Sos

Figyelt kérdés

Jóstesztelni szerettem volna ( úgymond "mókából") de kellett ez nekem.:D

Most agyalok h nem jelent-e problémát h ilyen magas az LH szintem?

9DPON vagyok

Veletek volt mar ilyen? Tényleg pozi..de extrán! Ha kell töltök fel fotót.

Szerintetek valami hormongondot jelent?

Jóstesztnél úgytudon fokozatosan erosodik.nem kioktató válaszokra lennék kívancsi

Inkabb h nem e jelent magas LH szint gondot ilyenkor?


2017. ápr. 17. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
vagy extra peteérés, vagy a hcg-t érzi a teszt, elvileg a jóstesztelésnek ez az értelme, hogy valaki szerint kimutatja az lh teszt a hcg-t előbb. nem hiszem hogy hormongond. én azért még ma együtt lennék a párommal hogy hátha egy extra peteérés.
2017. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyutt voltunk reggel.:)
2017. ápr. 17. 11:33
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja es koszonom szepen. :) kicsit megnyugtattál
2017. ápr. 17. 11:34
 4/8 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 17. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:
a múlt hónapban nekem is pozitív volt, másnap reggel meg full hómező. Nem értettem mi lehetett. Rá két napra sajnos megjött.
2017. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ma irt egy masik kerdeshez valaki aki terhessegnek velte a nagyon pozi jostesztet par napja. Ma megjott neki.

Extra peteres lehet inkabb.

2017. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen láttam. Írtam is oda.😊😊 mi egyutt voltunk ma reggel szval ha az akkor elis kaphattuk :) de nem fogok elkenodni ha nem sikerult.. ennyi ido utan mar megszoktam
2017. ápr. 17. 21:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Megirom, hogy baba volt ( elhalt végül 6.héten) de baba volt es mikor kiderult lh teszteltem, ami homezo volt a hcg szintem meg 4hetesen 123,3ml/U! Szval ez kamu.:)
2017. máj. 24. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!