Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitől lehet erősebb köztes...

Mitől lehet erősebb köztes vérzésem ovulációkor, ami főként vizeléskor ürül ki?

Figyelt kérdés
Ovulációkor (teszt alapján) menstruáció szerű vérzésem lett. Előtte pár napja kis barnázás. Mivel menstruáció nem lehet az ovulációkor, ezért ez valami mástól lehet. Pisiléskor nagyobb mennyiségű élénkpiros vér távozik belőlem, a betéten csak kisebb vérfoltokat hagy. Fájdalom, görcs nincs szerencsére. Tapasztalt valaki ilyet? Nődokinál voltam, de nem nyugtatott meg teljesen, szerinte vagy ciszta volt, vagy csak ovulációs vérzés. Ez utóbbihoz szerintem túl erős a vérzés. Mit gondoltok?

2017. ápr. 20. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt eddig köztes vérzésem.Arra a doki azt mondta hogy tüszőrepedés,vagyis peteérés.De az nem volt sok.Nekem is pisiléskor volt,aztán a tisztasági betét is olyan lett.Ez este volt,reggelre elmult.
2017. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!