Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 11 nap alatt kiürülhet már a...

11 nap alatt kiürülhet már a Pregnyl 5000? Extra halvány pozit teszteltem,9 nappal vagyok inszem után. Lehet már a babuci?

Figyelt kérdés
Mivel elég érzékeny vagyok, kérlek, ne azt írjátok, hogy túl korán teszteltem, mert tudom én is. Tapasztalatokat szeretnék olyanoktól, akik szintén nem bírták ki, és korán teszteltek! Köszönöm!

2017. ápr. 26. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Testvéremnek volt inszem, ő 7 nappal később ellőtt egy tesztet, hogy kiürült-e a szuri és full negatív volt.



Én 10. dpon teszteltem nagyon halvány pozit. De miért nem mész el vérvételre inkább? :)

2017. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból csináltam a tesztet, hétfőre nem várom a mensit. Azt gondoltam, hogy még úgyis korai, de most nem vagyok benne bizos, hogy vajon a szuri-e, vagy tenyleg baba... ha erősödik a napokban, akkor baba. Nem nagyon tudok vérvételre menni, mert dolgozom.
2017. ápr. 26. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2017. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erősebb lett :)
2017. ápr. 30. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!