Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Spermaellenes hüvelyre megoldá...

Spermaellenes hüvelyre megoldások mik lehetnek? Természetes, vény nélküli, és orvosi megoldásra is kíváncsi vagyok egyaránt?

Figyelt kérdés

#hüvely #teherbeesés #Spermaellenes
2017. ápr. 30. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
én kineziológust próbálnék meg a helyedben, szerintem van egy blokk benned valami miatt és a szervezeted így reagál rá
2017. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Óvszer
2017. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék teherbeesni, ovszerrel nem tudom hogy gondolta a második de csak röhögni tudok rajta, aki nem érti a kérdést kérem hogy ne válaszoljon, köszi, előre is köszönöm további válaszokat
2017. ápr. 30. 15:20
 4/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm a választ de egyelőre, csak lehetséges 'kezelésekre' lennék kíváncsi nem pedig szakterületre
2017. ápr. 30. 15:22
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Lombik
2017. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is ez volt a gond. Lombikra kuldtek de addig volt 6 honap. Igy kiprobaltuk a pree sed spremabarat sikositot. Es egy hónappal lombik előtt összejött a baba. Termrkeny napokon kell egy ampullanyit a huvelybe nyomni nem csip nem faj nem hideg nem kellemetlen. De ellotte mar 20perccel erdemes feltenni. Egy probat nekunk nagyon megért. 8 ampulla kb 4000Ft es a fastest ről rendeltem gyorsan szallítanak! 24-48ora
2017. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Uhh utolsó nagyon köszönöm válaszod, ki fogom próbálni
2017. ápr. 30. 17:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a pre seed-et vettük meg. Nagyon kellemes és több mint egy év után összejött a baba. Bár a peteérésemmel is voltak gondok. Ebben a hónapban végre volt pém.
2017. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia mi is a pree sedet rendeltuk meg. A fastrst.hu-n kicsit olcsóbb is mint mashol.

Nekunk nehezen jött aztán termékeny napokon használtam (8ampullasat rendeltem) pozi ovuteszt napján a legfontosabb h használd, en 15-16-17 napokon nyomtam fel ( 20perccel egyuttlet elott erdemes feltenni) nem kellemetlen sőt jobb a sex vele.:) es 2.honapban igy ossze jott

2017. máj. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia érdemleges vàlaszt sajnos nem tudok adni,viszont megkérdezném hogy hogyan derült ki nàlad?
2017. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!