Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció esetében milyen...

Inszemináció esetében milyen tippeket tudtok, ami rásegíthet?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy sok fehérjét kell enni, meg utána még otthon is szexelni, hogy növeljük az esélyt.

Keveset stresszelni.


Napi 1-2 dl száraz vörösbort esténként meginni, mert az lazítja a méht, ezt is olvastam több helyen, ez igaz?


Gondolom a nagyon durva fizikai aktivitást, mint pl a súlyemelés, kerülni kell, de tornázni lehet(Béres Alexandra) és futógépen gyalogolni?


Ti milyen tippeket tudtok még?



2017. máj. 5. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Most volt a 3. inszeminációm. Próbálom most lazára venni, de azért figyelek. Sok folyadék és fehérje, másnap nem dolgoztam, de nem is feküdtem. Párommal másnap és harmadnap még rádolgoztunk. Vitaminokat szedem továbbra is, D vitamin, C vitamin, magneB6, inofolic, premens tabletta. Valamint a kötelező gyógyszer pajzsmirigyre, IR-re, emelkedett prolaktinra, most szednem kell progeszteront is. A sportot sem fogom hanyagolni most (az előző két inszem után a munkába járáson kívül meg se mozdultam, nehogy baj legyen), holnaptól újra kocogok és itthon is fogok tornázni.

Próbálj meg ne rástresszelni és ne keresd a tüneteket. Azt mondták a 14. nap teszteljek inszem után, az most a 27. ciklusnap, még 11 nap van addig. Egyelőre nyugodt vagyok :)

2017. máj. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves Válaszoló! Sikerült? :)

Kérdező: neked mikor volt/lesz inszeminációd? Én az első előtt állok, gondoltam inni továbbra is az Inofemet, és sportolni, mert jót tesz a vérbőség is a beágyazódásnak. Vörösbor sem rossz gondolat.

2017. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: holnap lesz a tesztelés, remélem sikerült :) Bár ma eléggé "memsisen" feszült a hasam alja. És nem érzek semmit, se mell-vagy derékfájdalom vagy ilyesmi. Mondjuk nem is keresem a jeleket, de az ember akaratlanul érezné őket.
2017. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. 1es drukkolok nagyon hogy ez a harmadik sikeres legyen!

Elso gyermek lenne?

2017. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem még egy hetet kell várni a tesztig, remélem sikerül
2017. máj. 17. 21:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: mi lett???

Kérdező: én is remélem! első volt?

2017. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, első. Hétvégére számoltam a beágyazódást, mert ma van a 7. dpo. Szóval hétvégén sétálás és pihenés, takarítás, főzés, lazítás - végre semmi munka :)


Ami nekem sikerélmény, hogy a diétázás nagyon jól megy, és a legális esti vörösborozás is segít kicsit, hogy ne kattogjak non-stop.


Már alig várom, hogy leteljen a munkaidő, és tudjan hazamenni, mert úgy érzem, pont ezekben a napokban a stresszmentesség nagyon fontos lehet!

2017. máj. 19. 10:41
 8/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, a tegnapi teszt negatív lett sajnos. Hivatalosan holnap nem kellene megjönnie, csak hamarabb volt az inszem picit. Holnap reggel tesztelek újra, ha addig nem jön meg. Első baba lenne. Az elmúlt egy hétben sajnos elég sok stressz ért, ami biztos nem tett jót, mondjuk így energiám se volt a tüneteken vagy a baba témán kattogni.
2017. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1-es, sajnálom, remélem azért mégis + lesz a teszt!


Szerintem a stressz nem annyira gátló tényező.

Barátnőm testvérének az első inszemből lett babája, de úgy, hogy az inszem napján, az inszem után a férje meghalt motorbalesetben! Gondolhatod, milyen lelkiállapotban volt, az lópikula a munkahelyi vagy egyéb hétköznapi stresszhez képest!


Persze én is azon vagyok, hogy nyugiban legyek, de hát nem mindig jön össze, mert mindig közbeszól az élet :)

2017. máj. 19. 13:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Uristen ez nagyon rosszul hangzik Kerdezo! Epp az inszem napjan?? Borzaszto.

1es valaszolo drukkolok en is a pozi tesztert.

Kerdezo nektek ez hanyadik inszem volt?


Az en elsom hetfon lesz.

2017. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!