Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megnéznétek a hormonvérvétel...

Megnéznétek a hormonvérvétel eredményeim?

Figyelt kérdés

3. nap

Tsh 1,1937

Lh 11,9

Fsh 7,7

Progeszteron 0,3

Tesztoszteron 47,7

Ösztradiol 135

Prolaktin 6

14. nap:

Lh 9,2

Fsh 5

Progeszteron 7

Tesztoszteron 60,7

Ösztradiol 161

Prolaktin 3,7

21. nap

LH 3,3

fsh 2

Progeszteron 36,8

tesztoszteron 65,25

Ösztradiol 428

prolaktin 6,6

Szerintetek?

Másfél éve nem jön a baba, 36 éves vagyok, van egy 7 éves fiam. Clostyt szedem három hónap, aztán egy hónap szünet, és ez volt a második három hónapos ciklus első hónapja.


2017. máj. 9. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Mértékegységek? Annyit tudok hogy az lhnak nem kéne magasabbnak lennie mint az fshnak mert pco gyanus, a többit majd a többiek biztos többet tudnak
2017. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, a pco... De akkor nincs peteérés, nem? A 21. Napi progeszteron pedig azt mutatja, hogy volt. Vagy rosszul tudom? Dokihoz csak jövő héten jutok el.
2017. máj. 9. 18:50
 3/9 anonim ***** válasza:

pcos:(

lehet peteérés,de a magas inzulinszint rontja a petesejt életképességének az esélyeit.

a clostit ne szedd,biztos nőgyógyász írta fel,azok szokták ezt csinálni,csak ront a helyzeten.

endokrinológushoz kel menni,hármas kezelés van rá:

gyógyszer

diéta

sport

2017. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon magas a tesztoszteron szinted is.
2017. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az is a pco miatt van. Szőrösödés,hajhullás? túlsúly?
2017. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amikor olvasom a PCO-s tüneteket, rám egyik sem jellemző. Szép a bőröm, sosem voltam pattanásos, nem mondanám magam szőrösnek sem :) Menstruációm rendben van, sőt inkább bő is a vérzésem, de rendszeres. A hajam sem hullik. Nem gondolom, hogy cisztáim lennének, mert a closty miatt néztek uh-val egy csomószor, és mondta volna. Először még rá is kérdeztem, mert olvastam, hogy a closty cisztát okoz, de azt mondta nincs. Csak a baba nem jön....
2017. máj. 10. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:

nem minden pco-snak vannak meg a tünetei,de az FSH-LH aránynak 1-1 -hez kéne lennie.az emelkedett lh szint pco-ra utal,amit inzuninrezisztencia okoz.

Kéne egy 3 pontos terheléses inzulin vizsgálat.

menj el egy JÓ endokrinológushoz,az majd elküld a megfelelő vizsgálatokra,sajnos a nőgyógyászok ehhez nem értenek!

2017. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

itt írogatnak vékony ,tünetmentes pco-sok:



https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2017. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mondjuk sajnos a vékony pco-sok szívnak jobban általában a teherbe eséssel,és nekik sokszor nem hat az elsőként adandó gyógyszer(meforal),úgyhogy lehet ez egy hosszabb folyamat,de azért pco-val teherbe lehet esni általában,csak nem egyszerű.
2017. máj. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!