Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem magán rendelős endrokionol...

Nem magán rendelős endrokionológusra, van szükségem. Ahol nem 10. 000ft egy vizsgálat. Pcos vagyok. Hasonló helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
Neten csak olyat találtam..Félek ha bele is kezdek nem fogom tudni végig csinálni,nagyon sok ez nekünk... köszönöm a segítséget!

2017. máj. 23. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hol? Szombathely vagy Debrecen? Sztk alapon is van minden nagy városban,.csak pár hónap általában mire időpontot kap az ember.
2017. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Így van, minden kórhàzban lennie kell endokrinológiai szakrendelésnek. Olyan nincs, hogy valamit csak magànban lehet. Ez is olyan mint a nőgyógyàsz bőrgyógyàsz tüdőgyógyàsz stb. Van magàn és tb-s ellàtàs.

Hol laksz?

2017. máj. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Délpestiben azt mondták nekem,h csak magán van... Pestmegyében lakom.
2017. máj. 24. 06:23
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Fél éves várólisták vannak, lehet hogy ezért mondták. Felháborító a helyzet. Ráadásul ha az ember úgy dönt, hogy elmegy magánba, akkor az orvos nem írhat fel ingyenes labort stb, hiába lenne indokolt, hiába lenne a TB dolga hogy fizesse és hiába hogy ott nincs várólista.

És nem csak az endokrinológia ilyen, nekünk most épp gyerek UH kellett volna, elhajtottak :/ (vagyis adtak volna időpontot 6 héttel későbbre). Pedig nem is Mucsaröcsöge, hanem Bp, 2. kerület. Gondolom úgy vannak vele, hogy úgyis elviszem fizetősbe (az itt kb minden második sarkon van, nem viccelek).

2017. máj. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kérjél időpontot sztk s ba, vagy ha találsz magánt akkor oda, de addig is kezdd el nagyon szigorú diéta sport aviva
2017. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igen nemsemmi ami megy itt... !Várj az Uh amikor most kell!! Én párszor leírtam mi van velem itt.De még most sem oldódott meg s kivagyok már nagyon.Feb.28. megműtöttek.Eg.kap.Mert véreztem 22 napja.A következő menzeszem megjött április 4.Azóta vérzek folyamatosan.Egy dokinő felírt ergam cseppet meg vérzés csillapítót,de ha hiszitek ha nem.Azt is úgy,h megkkérdezte írjon e ki!Csak lestem... Mondom. persze! 😱😒 Nem hatott.Felhívtam.Felsem vette a telót.pedig előtte ha nem értem el vissza is hívott.Vagy sms.Na többet nem kerestem.Elmentem Dabasra a Tarcheh Viktorhoz.Felírt progeszteront.Ez eleve ha abba hagyom még jobban vérzek.Mert ez meghozza a rendes menzeszt azt mondta.De én már annyira véreztem,h szinte folyt.Párom már nagyon aggódott.Vasárnap bevitt a Délpestibe .Uh.stb.megvizsgált.vért vett.Semmi szervi bajom.A hormonom okozza.pcos vagyok.S mondta h Endrokienologushoz kell mennem.De jöv hét hétfőn mennem kell a délpestibe vissza,mert főorvoshoz bemutatásra.Majd. dönt mi legyen.Még nincs gyerekem s nagyon szeretnénk.S félek h nemtudják elállítani a vérzést s nehogy kipakoljanak! 😢 Közben felhívtam az endok... dr nőt.S mondta h szivesen vállal,de előbb a nődokiknak elkell állítaniuk a vérzésem.Ugyhogy nagyon kivagyok már s mostmár félek!
2017. máj. 24. 13:40
 7/14 anonim ***** válasza:

A progeszteron nem hülyeség. Ledobatja az összes méhnyálkahártyát. Nekem ezzel már többször sikerült elállítani az ilyen hosszú vérzést. Én voltam több magán endokrinológusnál is, de az okára senki nem jött rá. Annyit derítettek ki, hogy az agyalapi mirigy hormontermelése áll le időnként, de ennek sem tudják az okát (nincs se daganat, se elhalás, pedig erre gyanakodtak). Én elköltöttem a válasz keresésre jóval több mint egy millió forintot, de okosabb nem lettem. De érdekes, hogy pcora fogják. Látták cisztákat? Pár alaphormon és egy terheléses cukor és inzulin vizsgálat meg lenne durván 30-40 ezer ft-ból plusz egy magandokis beszélgetés 10-15 ezer ft, 50-ből választ kaphatnal.

Ebben számomra mindig a rák lehetősége volt a levrémisztőbb és várni a szövettani eredményre (sajnos két kaparás is kellett). Fel a fejjel!

2017. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, én 15. kerületi vagyok, majus 15-én kertem időpontot es junius 13-ra kaptam (SOTE-ra). Sztk alapon, nem magánba. Jelenleg a 15. kerületben nincs endokrinologia, ezert tartozom most a SOTE endokrinologiajara. Azert ez alig egy hónap. Vagy csak szerencsém volt.
2017. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!Nekem is eddig 2x volt eg.küretem.S hála istennek jó lett az eredmény!Én is rettegtem mind a két alkalommal mi az eredmény.Most us azt mondta a doki h semmi szervi bajom.Nincs daganat semmi... Ő már nem javasolta a kaparást újra.De lehet a főorvos megint javasolni fogja.s utánna a hormonkezelést.Meg az endokrinologust.Ennyit mondondott.De h írtad most kedves válaszoló,h ez ledobja a nyálka hártyát azaz a progeszteron.Kicsit megkkönnyebbültem.Mert darabos alvadtt vér is jön.De te meddig véreztél?Nekem megmérgezi már az életem.Alig tudok valamit csinálni.Semmi energiám szinte.A főnököm sem enged melózni sem,mett 2 x is rosszul lettem ott.A házas életem meg nemlehet így élni.Még szerencse h szeret a férjem s megértő.Hát sajnos ez van.S az a baj már nemtudok megbízni az orvosokban sem.
2017. máj. 24. 14:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyszer 3 hónapig, egyszer 2, aztán 3 hónap, utána 9, most legutóbb 2 hónap volt. Nálam a második küretet se akarta az orvosom. Progeszteronnál vereztem, amíg szedtem, aztán pár napig kevesebb volt, majd megjött egy hetes rendes vérzés.
2017. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!