Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem magán rendelős endrokionol...

Nem magán rendelős endrokionológusra, van szükségem. Ahol nem 10. 000ft egy vizsgálat. Pcos vagyok. Hasonló helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
Neten csak olyat találtam..Félek ha bele is kezdek nem fogom tudni végig csinálni,nagyon sok ez nekünk... köszönöm a segítséget!

2017. máj. 23. 23:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves 10. s most h vagy s mi van veled? Neked van gyereked?
2017. máj. 24. 19:21
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy gyerekünk már van. A másodikkal másfél éve próbálkozunk. Most állunk neki az inszeminacionak. Most szedek gyógyszert, higy megjojjon a menszeszem, mert ha nem vérzek éppen, akkor nem jön meg hónapokig. És reménykedem, hogy most ha meghozzák, akkor ne tartson sokáig, mert akkor lőttek a kezelésnek.
2017. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Yay Istenem ez egy örök gyötrelem már!Remélem össze jön nektek!Én éjjeleket nem alszom.Vagy épp ezzel álmodom.Kivagyok már.. s nagyon félek h nem fog elmúlni a vérzésem.Most mindha csökkent volna a mennyisége.De nem állt el.Akkor ez nem fog elállni a progeszterontól hanem egyszercsak erősebb lessz?Én most 2x 1 et szedek.Neked elállt a vérzés s megjött pár napra?
2017. máj. 24. 23:25
 14/14 anonim ***** válasza:
Amíg szedtem a progeszteront véreztem. Utána pár napig csitult, majd elindult újra, és amikor vége lett annak az egy hetes menszesznek, akkor elmúlt. De nem minden esetben segített, de néhány alkalommal igen. Én a következő küretet addig nem engedném, amíg endokrinológussal nem beszéltem, az biztos. Én a másodikba azért egyeztem bele, mert akkor már a teljes hormonális kivizsgáláson túl voltam és nem találtak semmit. Fel a fejjel, biztos lesz megoldás és abba fog maradni. Hidd el, hogy az is sokat segít, ha nem idegeskedik az ember. Befolyásolja az is, én legalábbis ezt figyeltem meg.
2017. máj. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!