Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminácio, a vagy Lombikbéb...

Inszeminácio, a vagy Lombikbébi program. Kérlek, benneteket hogy aki, volt már valameikben írjon?

Figyelt kérdés
Sziasztok,nagyon nagy segítség lenne ha írnátok,akinek a fenti említett Inszem vagy Lombik program volt már kérem írjatok.Minden érdekel,mindenkit meg hallgatok.
2017. máj. 25. 16:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor is kérdeztél már.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Erről nem lehet mit írni. Az általános menete fent van ezer helyen. Mire vagy kíváncsi pontosan? Egyáltalán voltál már meddőségi központban? Melyik eljárásra kell menned? Ez nem választás kérdése, orvos dönti el.

2017. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Pcos, vagyok és 2 éve nem esek teherbe.Szedtem closilbegytet,Dietetikushoz járok 4 éve vagyok a férjemmel és 2 éve probákozunk ezért vagyunk nagyon rajta a témán.
2017. máj. 25. 17:34
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem volt mindkettő, szerintem meddőségi központba menjetek
2017. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
És esetleg, tudnál ajánlani valamit? Amit esetleg TB finanszíroz?
2017. máj. 25. 18:37
 5/21 anonim ***** válasza:
A pcos nem ok ezekre. Diétát szigorúan tartod? Heti 4 pulzuskontrollos edzés rendben? Gyógyszereket szeded?
2017. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Férjed vizsgálták? Atjarhatósági volt? Peteérést uh-val nyomon követték?

Mi nem tudunk eljárást ajánlani. Ezt orvos dönti el a vizsgálati eredmények alapján. Ha pl el van zarodva mindkét petevezeték, akkor csak lombik jöhet szóba. De ha minden rendben van, akkor inszeminációt ajánlanak általában. De ez nem ilyen egyszerű. Egy rakat vizsgálat kell ehhez. Menjetek el meddőségi központba. Hol laksz?

2017. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Budapest közeléleb szoval budapesten gondoltam.
2017. máj. 25. 19:24
 8/21 anonim válasza:
50%
Én otthoni inszeminációval estem teherbe 7 év után csak erről van tapasztalatom elsőre sikerült. Uh követés volt és tüszőrepesztés az inszemet itthoni csomaggal csinaltuk.
2017. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

Én PCOS vagyok, nincs IR-em. Családtervező központban Clostybegyttel kezeltek az elején, volt petevezeték átjárhatósági vizsgálat, 4 sikertelen inszeminációm. A doki továbbküldött a Budai Meddőségi Központba lombikra. Ott Dr Zeke Józsefhez mentünk, először magánrendelésre. Ő elküldött minket vizsgálatokra, adott kb 3 hónappal későbbre időpontot lombikra. Azt javasolta, ha szeretnénk megpróbálhatunk addig 1-1 inszeminációt. Belementünk, injekciós kezelés során 2 petém lett és sikerült is az első, most vagyok a 37-ik hétben, jövő héten lesz a császármetszés egy kisfiú és kislány édesanyja leszek :)

Nem hittem benne 4 sikertelen inszem után, sőt a férjemnek nagyon rossz eredménye lett kb 6 millió spermaszám, ami korábban 15 millió volt, a doki nem nagy reménnyel kecsegtetett és láss csodát :) 1,5 után jöttek össze a babák, de mi már az elején elmentünk a családtervezőbe ahol kivizsgáltak.

Ajánlom a BMC-t, azon belül Dr Zeke Józsefet.

Sok sikert és kitartást

2017. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
3as vagyok. Mi a BMC-be jártunk, Szentiványi volt az orvosom. Én vagy öt vagy Zeke drt ajánlom.
2017. máj. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!