Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminácio, a vagy Lombikbéb...

Inszeminácio, a vagy Lombikbébi program. Kérlek, benneteket hogy aki, volt már valameikben írjon?

Figyelt kérdés
Sziasztok,nagyon nagy segítség lenne ha írnátok,akinek a fenti említett Inszem vagy Lombik program volt már kérem írjatok.Minden érdekel,mindenkit meg hallgatok.
2017. máj. 25. 16:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, nagyon jó ijeneket olvasni.Gratula mindenkinek jó egészséget. Utolsó elötti tudnál nekem privátban ìrnì? Köszönöm előre is :)
2017. máj. 27. 16:55
 12/21 anonim ***** válasza:
Szia szerintem mielőtt belevàgnàtok bàrmelyikbe is,elötte keress fel 1 jo Endorkologust.Kezelve van kellö kèppen a Pco d?Mert ha nincs akkor midegy hogy Inszem vagy Lombik,nem lessz rá garancia hogy sikerül.3 bàrátnöm is pco s,mindegyikölyük spontàn lett terhes hosszu èveket vàrtak ök is.A lényeg hogy kezelve legyen a pco és tényleg szigoruan betartani a szenhidrát diétàt.
2017. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Szia hát diétázom szigorúan,napi hoszú távú séta, és Inofolicozom a férjemmel várni akarunk még egy kicsit hátha sikeeül spontán,de szerintem még egy hónap és megyünk! Már nagyon babázni szeretnénk,2 év hiába probálkozás után. És a barátnöid szedtek valamit,vagy csak ugy spontán jött a baba?
2017. máj. 29. 22:09
 14/21 anonim ***** válasza:
Az Inofolic mit sem ér. Metformint szedsz? Van peteérésed?
2017. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nincs IR- em,nem szedek metformint és peteérésem nem volt,de szedtem Clostilbegytet és igazábol SZTK- ás dokinál jártam eddig,aki a diétát ajánlotta majd Clostilbegyt és most Inofolicozom.Ha tudnál valami jó meddöségi centrumot ajánlani BP-n akkor nagyon meg köszönném.:(
2017. máj. 30. 15:47
 16/21 anonim ***** válasza:
50%

Én vagyok az ikres kismama,a kinek az 5-ik inszeminációja sikerült a BMC-ben. Nekem sem volt IR-em, nem is írt fel semmit az endokrinológus, sőt ő semmilyen hormonális eltérést nem tapasztalt, pedig PCOS vagyok é nm volt peteérésem. Clostytól lett, de nem sikerült,az injekciós kúránál jött össze. Nem tudom, hogy mi segített, a gyógyszer vagy a sok apró dolog. Pl nekem a D vitamin szintem volt alacsony, az is okozhat sikertelenséget. Inofolicot én is ittam, sőt iszok is a mai napig, de lecseréltem a Myo-inozitol+Folsav keverékre. Ugyanaz az összetétele, csak adagoló kanállal kell kimérni, de negyedáron van az Inofolichoz képest.

Szerintem menj el minél előbb meddőségi klinikába, eleve a bejelentkezésnél, akár 2 hónap várakozási idő lehet (mi ezért mentünk el magánrendelésre Dr Zeke Józsefhez, hogy gyorsítjuk a dolgokat. Endokrinológus sem rossz ötlet, bár nálam nem talált semmit. Érdemes minden megnézetni. A meddőségiben egyébként is csinálnak hormonvizsgálatot.

Sok sikert, kitartást, sikerülni fog :)

2017. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt irem , a meddosegiben Konc mégis felirta a metet. Azóta 30napos ciklusaim vannak, előtte egyszer egy évben volt. Minden hónapban van peteérésem.
2017. jún. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Akik azt írják hogy nincs ir-ük, nekik csináltak terheléses cukor- és inzulin vizsgálatot? Mennyi volt a 3 inzulin érték?
2017. jún. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Pcos nincs ir nélkül. Max a dokijuk nem ért hozzá. Vagy nem us érdekli, mert egyszerűbb inszemezni meg lombikozni az esetek nagy részében sikertelenül.
2017. jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem volt terheléses vércukor vizsgálatom, maganrendelőben csináltattam, endokrinológus küldött el rá, nem úgy tűnt mint aki nem ért hozzá, teljesen normális értékeim voltak, nincs IR-em, ezért nem is írt fel semmit. Most terhesség alatt sem volt probléma a cukrommal, pedig aztán ha megkívántam ettem.

Az én példám arra, hogy igen is van IR nélküli PCO.

2017. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!