Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges hogy az ureaplasma...

Lehetséges hogy az ureaplasma miatt nem esek teherbe már nagyon régóta?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom nem akadàjozza meg a teherbe esèst de nem jo ha kezeletlen ureaplasmàval esik teherbe.Nekem is volt régebben hàliste nnek hamar kikezeltèk,és kezelés utàn sem estem teherbe sokàig.Gondolom kezeles alatt àlsz teis ès a párod is?
2017. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kezelve volt igen nálam is és páromnál is, most az eredményre várunk hogy sikerülte kikezelni, valahol azt olvastam hogy akadályozza is.... Meg vetélést, koraszülést okozhat, ezért lennék tapasztalatokra kíváncsi hogy mikor ki lett kezelve utánna sikerülte teherbeesni???
2017. jún. 8. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is ureaplasma van. Most derült ki inszem előtti vizsgaltnál. Most fogunk rá antibiotikumot kapni. Én sem esek azert akarunk imszemet.
2017. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
5 évet vártunk a babánkra, ebből az utolsó 1,5 év azzal telt, hogy nem sikerült kikezelni az ureaplasmát. 2016 júliusában az Istenhegyi klinikán kaptam egy egy hónapos antibiotikum kúrát (az összes addig szedett cucc kombója volt) decemberben pedig teherbe estem természetes úton. Mellékesen megjegyezném, hogy már a petrvezeték átjàrhatósági vizsgálatot kellett volna elvégezni, de ezt sehol (Kaáliban sem!) nem vállalták addig, amíg az ureaplasma jelen volt (ördögi kör).
2019. jan. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!