Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bunkóság és érzéketlenség...

Bunkóság és érzéketlenség meddőségi központba elvinni gyereket?

Figyelt kérdés
Van egy fiunk. Eddig mindig úgy mentünk, hogy vagy oviban volt vagy férjem vigyázott rá vagy nagyszülők vigyáztak ra. Most sajnos egy ideig egyik sem megoldható. Sógornőm szerint viszont ez óriási tiszteletlenség és megforgatom a tőrt a többiek szívében. Valóban így van ez? De most emiatt szakítsam félbe a stimulációt?
2017. jún. 9. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg nem a legszerencsésebb, de azért nem is nevezném bunkóságnak. Ha máshogy nem tudod megoldani, vidd el.

Amúgy miért nem tud oviba menni? Ugye nem betegen akarod vinni a kezelésre járó nők közé?

2017. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem hinnem hogy te lennél az egyetlen nő ott akinek a második baba nem jon. Szóval nem, a nokre nezve sztem nem tiszteletlenseg, mas dolog hogy a gyermekemet en nem vinnem oda. (biztos nem valami izgalmas ott neki) esetleg a sogornod vigyazhatna ra vagy valaki. De tényleg nem akarok okoskodni, de abbol a szempontból szerintem nem, nem tiszteletlenseg.
2017. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem érzéketlenség.

Ilyen erővel egészséges ember ne menjen az onkológiai centrumba szűrésre?

Lehet az a gyerek örökbefogadott is, de ha a saját, akkor sincs semmi. Aki ezt ott érzéketlenségnek tartja, annak nem is való gyerek.

2017. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Két naponta kell hordani sebkötözésre, így oviba pont nem ér oda és most pont egy napra esett kétszer is a sebkötözés és a meddőségi centrum. Nem beteg. Beteg lenne, nem vinném.

Ő sok vizet nem zavar. Nem hisztizik, nem futkos. A várakozás se zavarja. Olvasunk, beszélgetünk, szegény sokat volt beteg, megszokta a várakozást az orvosoknal. Utána meg elmegyunk valahova kirándulni hogy élmény legyen neki is.

2017. jún. 9. 19:59
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

És ha bemész egy kórházba egészségesen, akkor tiszteletlen vagy a betegekkel szemben?

Attól, hogy valaki meddő, még nem fogja hasba szúrni magát minden alkalommal, amikor meglát egy gyereket. Látnak eleget a klinikán kívül is, azt is túlélik.

2017. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én jártam, akkor is előfordult egy-egy gyerek, engem nem zavart, gondolom, nem tudták máshogy megoldani. Az ember nem jókedvéből viszi el az orvoshoz a gyereket. Engem azért sem zavartak, mert arra gondoltam, hogy ők is a kezelés "eredményei", és reménykedtem, hogy egyszer majd nekünk is sikerül.
2017. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Én elvinném, látnak máshol is gyereket az emberek. Nem hinném, hogy aggódnod kéne emiatt, még talán örülnek is egy kisgyereknek!
2017. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Én is voltam a fiammal.
2017. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne az ? Ennyi erővel az utcára se mozduljon ki az ember gyerekkel, hátha van meddő nő is a közelben.
2017. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Csak egy-két válasz miatt írnám, hogy szerintem itt nem az a lényeg, hogy lát a meddő nő egy gyereket, hanem hogy lát egy olyan nőt, aki meddőségi kezelésre jár, annak ellenére, hogy már van gyereke. Azért a kettő nem egészen ugyanaz, a második lehet hogy valakit érzékenyen érint. Ettől függetlenül fenntartom, hogy nem bunkóság. (1-es voltam)
2017. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!