Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Closti kerdes? Valaki tapasztalt?

Closti kerdes? Valaki tapasztalt?

Figyelt kérdés

Maskor 3.naptol kellett szednem. Sikerult is 1kúrában, de elment a baba!

Most ujra probalkozhatunk es kaptam clostit kis adagban, 5 napig napi fél szem első ciklusnaptol! Nem is mondta a doki, csak azt h felirja es rairta a papiromra hogy, hogyan szedjem.

Nektek miert az 1. Ciklusnaptol kellett szedni?


2017. jún. 10. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat hogy miért elso naptol azt nem tudom, de en is szedtem igy. Ugyanúgy lett pém, mint ha harmadik naptol szedtem vna. Ami fura, hogy 3.naptol szedve (2 szemmel) max 2 pete lett. 1. naptol (1 szemmel) 4. (kettő nagy a jobb petefeszekben es egy kicsi meg egy nagyobb a balban)

Korábbra nem hozta. (repeszto nélkül mindenhogy 16-17.nap lett ovum.) elsonel nem akarta repeszteni a masodiknal a 4pete miatt nem akarta. Kozte volt egy ciklusom szinten harmadik nappal kezdve 2szemmel 3 pete volt egy petefeszekben abbol egy volt 22mm a 15.napra es az lett repesztve. Nem mintha számítana.. Nekem egyszer sem lett baba. Később lettem babas minden bogyo nélkül.

2017. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia. Koszonom szepen h leirtad!:)
2017. jún. 10. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a 2. naptól kellett azért mert alapból rövid (27-29 napos) ciklusom van.
2017. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hat most az a bajom , h elkezdtem ugye ma a clostit... mert ugy lattam megjott de mikor mentem cserelni semmi sem volt a tamponon kb.

Pedig vert toroltem 2x is azert tettem tampont.. most nemtudom mi lesz ha megsem jott meg en meg elkezdtem..

Koszi amugy a választ

2017. jún. 10. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:
ha élénk piros vér volt akkor az menzesznél számít, akkor is ha csak 1-2 napig van meg.
2017. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De 10 percig lehetett meg kb..
2017. jún. 10. 15:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Elenk volt es piros , azert gondoltam h megjott.. de azota sincs semmi
2017. jún. 10. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!