Kezd meg ijeszteni a dolog hogy egy éves próbálkozás után sem sikerült még teherbe esnem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vágyunk mind ketten babára a párommal tudom még nem hosszú ido telt el különféle teakat ittam orvostól orvosig mentünk mind ketten egyikünknek sincs semmi gond oda lent

Hogyan tovább?


2017. jún. 13. 02:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatok voltak eddig?
2017. jún. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A teaivas miatt engem mindig kirohogtek a dokik.. Abból max pisi lesz baba nem. Kicsit valóban bővebben kifejthetned ezt az orvostol orvosig reszt.
2017. jún. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Privát doki vérvétel, vizelet

Utána ha meg vannak az eredmények nő doki

Meg nézte a papírom kaptam tablettát majd haza küldött hogy aktivabb életét éljünk!

-.-" a napi rendszerességgel történő nél nem tudom van e aktívabb

Témához vissza kanyarodva kis idő elteltével mentünk vissza a dokihoz mondván még mindig nincs baby

Annyival le tudta hogy ne stresszeljek rá!

Más tanács?

2017. jún. 13. 09:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jo kis dokid van..


Neked amik lehetnek többek kozt

-peteeres kovetese ultrahanggal, nőgyógyászati vizsgálat, rakszures stb.

-hormonális vizsgálat (beutalo egy endokrinologushoz)

-belgyógyászati gasztros vizsgálat (ir, cukor betegség)

- immunológiai vizsgalatok

- átjárhatósági.

-endomettiozis kivizsgálása


És sorolhatnám de ezek kb az általánosak


Férfiaknak

-spermiumok vizsgálata

-prosztata, egyéb urológiai vizsgalatok pl visszér kizarasa ha rossz a spermiogram

-hormonális vizsgalatok

-Ultrahang



Mindkettotoknek lehet életmód váltás ha olyan a szitu pl. ha cigiztek le kell szokni, sport, nyugalom stb.. De ezek akkor hinné be ha egyéb betegség nincs.. Addig hiába aktivkodtok.


Nemtom milyen dokid van de az elso idiota nalam is ezzel szívatott aztan elmentem egy másikhoz es nala 4honap alatt kiderült a baj es egy évre ra mar lakóm volt.

2017. jún. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit otthon tehetsz. Vegyél ovulációs tesztet. Tanuld meg használni. Esetleg vezesd a reggeli ebredesi homersekleted a peteeres idopontjanak megallapitasara. Az se jo ha állandóan szexeltek. Inkább legyen jokor mint jo sokszor. Parod vizsgálata lenne a legelső. Neki krvesbe kellemetlen es talan a legkevésbé koltseges. (nálunk ingyen van ez az sztkba)
2017. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég bátor kijelentés, hogy egyikőtöknél sincs semmi gond.... Lehet nincs, vagy még nem tudtok róla, mivel ahogy olvasom az égvilágon semmilyen vizsgálat nem volt még.

Nálad alap lenne egy rákszűrés, ultrahangon követett peteérés figyelés, 3. 21. napi vérvétel, minimum 3 pontos cukorterhelés, utóbbi három eredményét egy JÓ endokrinológussal megnézetni, trombózis panel, immunológia, PCT teszt, petevezeték átjárhatósági, méhtükrözés, magas prolaktin szint esetén Sella MRI. Hirtelen ezek jutottak eszembe, de ez még csak a Te oldalas, ott a párod is.

2017. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még bőven nem lőttetek ki minden lehetőséget. Nálunk is minden 100%-os, papíron. A dokim azt mondta ilyen eredmények mellett nem érti, miért nem esem teherbe (közel egy éve próbálkozunk). Az utolsó vizsgálaton úgy döntöttünk, felméri a helyzetet fizikailag, vagyis ha kémiailag rendben vagyunk (hormon, vérkép, spermaszám, peterérés stb.), akkor lehet fizikai elzáródás is. Most készülök egy kivizsgálásra, ahol kamerával körbenéz odabent hogy minden jól kapcsolódik-e, nincs-e elzáródás, stb. Nekem alapból szív alakú a méhem szóval ez is akadály lehet. Az meg hogy ne stresszelj rá, ne gondolj rá egy jó nagy hülyeség. Igenis akard a babát és higgy benne. Úgyse tudod teljesen kikapcsolni az agyad és nem rá gondolni.
2017. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De utaltam ezt a ne stresszelj dumat. Ilyet csak annak a szajat hagyja el aki kb harom perc alatt terhes lett. Okes lehet valakiben ez nagy frusztráció de en nem ereztem magamenak sose ezt a "ne stresszelj" dolgot. Pedig ket evet próbálkoztunk. Semmi koze nem volt a stresszeleshez. Aki akar babat az johogy varja h osszejojjon.. En az elso es a huszonakarhanyadik probalkozos hónapban is uazt csináltam. Semmivel se többet v kevesebbet. Mertem hot, használtam ovutesztet,terhestesztet. (igen ido elott, mert en el tudtam fogadni h ha negatív lesz..) egyszer se omlottam össze es csak idegesített az hogy minden idiota a stresszelest szajkozza holott fizikailag képtelenség lett vna a baba mert a párom beteg volt.


Keress jo orvost ne hagyd h ezzel lerazzanak. Vizsgaltassatok ki magatokat es összejön a baba ha kiderul mi az oka annak, amiért varat magara.

2017. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!