Ha a partnered miatt csak lombikkal lehetne gyermeked, akkor vállalnád a kezelést, vagy?

Figyelt kérdés

... vagy lemondanal a gyerekrol?

....vagy masik partnert valasztanal?


Kerdes nokre es ffiakra is vonatkozik.



2017. jún. 14. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Abból kiindulva, hogy rengeteg (és sajnos egyre több nőnek/párnak) csak így lehet gyereke én bevállalnám. Főleg ha van rá anyagi keret is mert azért nem egy olcsó mulatság egy lombikprogram.


Ha valamilyen okból így se akarna összejönni, akkor gondolkodnék el max a partnerváltáson vagy mérlegelnék mi a fontosabb: a szerelem vagy a gyerek.

2017. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nagyon magas ktggel jar egy lombik, masreszt lelkileg is megterhelo.
2017. jún. 14. 19:22
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Bevallom, bár el nem ítélem, nemigazán fér bele a világképembe a lombik, na meg már volt trombózisom és úgy tudom, akkor nem ajánlott. Szerintem örökbe fogadnék, persze csak akkor ha a partnerem is egyet ért. Ha szeretem, nem válnék el, inkább maradnék gyermektelen, kivéve ha nagyon elmérgesedik az egyet nem értés miatt a helyzet.
2017. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vállalnám. A gyerekről nem mondanék le. Másik partnert sem keresnék.
2017. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Én nem vállalnám. Inkább örökbe fogadnék ha a párom is akarná, ha ő nem menne bele, akkor boldogan élnénk ketten, amíg meg nem...:)

Számomra a jól működő párkapcsolat fontosabb mint hogy legyen gyerekem.

2017. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vállaltam. 9szer.
2017. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk októberben születik a lombikbabank. Egyikünknel sem találtak az orvosok problémát. Én a férjemtol akartam gyereket, ha miatta nem sikerült volna akkor sem cseréltem volna le, mint ahogy ő se cserélt volna le.
2017. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjemmel maradnék, ez nem kérdés. Nyilván a baba tenné teljessé az életünket, ezért a legvégsőkig is elmennék. Mi lombik előtt állunk, pár éve úgy voltam vele, hogy ha a természet nem adja meg nekünk a babát,akkor nem szólok bele a természetbe, és akkor nem lesz babánk. Mivel szeretjük egymást a férjemmel, ez a nézetem "eldobtam" mert mindketten szeretnénk babát. Így vállaljuk a lombikot.
2017. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem jött volna össze, én nem vállaltam volna a lombikot, tudomásul vettem volna, hogy gyerek nélkül is lehet tartalmas és értelmes életet élni.
2017. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű már egy vagy több gyerekkel azt mondani, hogy nem vállalná az ember a lombikot.

De ha nincs baba, akkor bármit, de tényleg bármit megtennél érte.

2017. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!