Ha a partnered miatt csak lombikkal lehetne gyermeked, akkor vállalnád a kezelést, vagy?

Figyelt kérdés

... vagy lemondanal a gyerekrol?

....vagy masik partnert valasztanal?


Kerdes nokre es ffiakra is vonatkozik.



2017. jún. 14. 19:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Érzelemmentes a kérdés. Lecserélni a partnert? Miért ő egy zokni? Persze hogy vállalom, a harmadik lombikra készülünk, 5 millió a spermaszama . Mert nagyon szeretem Őt, Ő a mindenem, és mert Tőle szeretnék gyereket, nem mástól. És ha nem születik baba, ez akkor sem fog változni.
2017. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon erzelmes kerdes, de probaltam targyilagositani.
2017. jún. 16. 20:00
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk csak lombikkal lehetne babánk.

A férjem meddő.

Most tapossuk a 15-dik évet együtt.

Soha nem hagynám el.

Mi nem vállaltuk be a lombikot anyagi okok miatt.Csak is fizetős lombikra tudnánk menni.Feladtuk a lombik lehetőségét de a babáról nem mondtunk le.

2017. jún. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Értelme az életnek csak úgy van ha van egy szerető pàrod és van egy "vérszerinti" gyermeked ..én soha nem cseréltem volna le a pàrom pedig neki 6 darab êpp sperma volt a papirjàn!!! A masodik lombikunk volt sikeres ... nagyon szertjük egymast ès nagyon szerettünk volna egy közös gyermeket!Duplán sikerült most 2 honaposak az ikreink akikért élünk halunk ès SOHA NEM BÁNNÁM MEG HOGY LOMBIKKAL JÖTTEK !!!Sokan meg ilyednek a lombik hallatàn ès inkább örökbe fogadnanak vagy elfogadnà azt h nem lehet ès matadna kettesben a parjàval......ezzel nem èrtek egyett mert a fiatalság múló ..a nyaralasok szórakozások egyszer majd unalmassá válnak ...Meg öregszik az embet ès mit fogsz meg bànni??AZT HOGY MEG SE PRÓVÁLTÁL IGAZÀN BOLDOG LENNI.........
2017. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem tudom más hogy van vele, ha valaki meddőség miatt lecserélné a párját, én azt nem nagyon venném emberszámba. Nem a gyerek a minden. Nyilván fontos része az életnek, de nem mindenáron kell ragaszkodni hozzá. Szerintem a lombik egy korrekt út, sőt, több lehetőséggel, ha pl. ikereket szeretnél, nagyobb esély van rá (személyes igény és pémztárca méret szerint teljesítik)
2017. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!