Szedett valaki prednisolon szteroidot a baba megtartása miatt?

Figyelt kérdés
Nekem most többszöri vetélés miatt merült ez fel, auto es alloimmun bajokra. Ha szedtétek , akkor mennyit es mennyi ideig? És milyen mellékhatásai voltak? Nagyon félek tőle. 😔
2017. jún. 18. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

nem lesz hasznos a válaszom, mert nem baba miatt szedtem, de amikor kellett, már egy ideje próbálkoztunk a babával.

Szóval csak 6 hétig szedtem, de a mellékhatásai így is durvák voltak, ráadásul konkrétan ehhez tudom kötni, hogy totálisan tönkrement a ciklusom, utána lényegében 6-7 évig nem volt spontán vérzésem, az utóbi 2 évben is talán 3x.

20-ról indultam, ezt 2 hétig szedtem, heti 1 tablettát csökkentettem és 5-öt is 2 hétig szedtem a végén.

2017. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lombik alatt szedtem napi 1,5 tablettát. (Nem tudom hogy ez hány mg) a stimuláció kezdetétől szedtem addig, amíg ki nem derült, hogy nem volt sikeres. Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. Nekem magas Anti tpo miatt kellett
2017. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 tabletta 5 mg
2017. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. eléggé tartok tőle, a mellékhatásaitól. pl. hízás :( de ha máshogy nem marad meg a baba, akkor nem lesz más váalsztásom:(
2017. jún. 19. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!