Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostys kúra után 5x1 lett...

Nikol0511 kérdése:

Clostys kúra után 5x1 lett két tüszőm amire Choragon tüszőrepesztő injekciót kaptam (szombaton) utána ma ultrahangon már nem látták a helyét se a két tüszőnek hogy van ez?

Figyelt kérdés
Létezik hogy attól még bolt peteérés? Valahogy ez furcsa nekem hogy nincs nyoma sem viszont sokat fájdogál a petefészek vasárnap óta! Segítsetek légyszi mi lehet ez? Valahogy nem értem az egészet! Szerintem volt peteérés tőle de uh miért nem látszik? Akkor hova lett a két tüsző? Várom válaszaitokat köszönöm előre is ha segítettek!

2017. jún. 20. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mekkora lett a tüsző??Hányadik napon nézték?
2017. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
10. Napon nézték az egyik 21mm a másik 18mm
2017. jún. 20. 18:21
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor biztos megrepedtek mert ez már jó méret. Ne törödj azzal, hogy nem látta a doki a helyét..ha nincs már ott akkor megrepedt. Vagy gyenge az uh gép vagy a doki.
2017. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy igazad van mert 1.5éve próbálkozunk a kistesón ennyi reményem van addig! De nem gond hogy sárgatestet se látott vagy 4 nap után ez nem gond?
2017. jún. 20. 18:41
 5/16 A kérdező kommentje:
?
2017. jún. 20. 19:53
 6/16 anonim ***** válasza:
nagyon jó méretűek voltak, szerintem megrepedtek. ekkorák nem szívódnak már fel.
2017. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond..alaposan nézett meg a doki? Nekem volt olyan is h doki nézte uh-n hogy van-e tüszőm érésben, mondta hogy nincs egy se, még kicsi sem. Erre rá egy hétre nagyon erős ovulációs fájdalmam volt. Ezután 1 héttel elmentem a biztonság kedvéért egy másik dokihoz aki meg látta a sárgatestet. Szóval doki is tévedhet. Ekkora tüszők tuti repednek. Sok sikert!
2017. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget remélem sikerülni is fog!!! 😘
2017. jún. 21. 01:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok!!
2017. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm majd megírom mi lett a vége de nekem olyan furcsa így az egész de bízom benne hogy minden rendben lesz! :)
2017. jún. 21. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!