Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezeték elzáródás (folyadé...

Petevezeték elzáródás (folyadék) milyen műtéti úton lehet megnyitni? Babát szeretnék.

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy az egyik petevezető el van záródva, amiben folyadék van, milyen eljárással lehet megnyitni, vagy esetleg kivenni?

Azok válaszát várom első sorban, akik átestek már ilyen műtéten.

Az elmúlt 10 évet végig szenvedtem, görcsök, kismedence táji fájdalmak gyötörtek, mikor kértem az orvost, hogy csináljunk HSG-t akkor derült ki, hogy folyadék van a vezetőben ami okozza a panaszaimat.

10 éve volt egy sectiom(07,28) és egy tályog műtétem(08,08).

A Szent János kórházba irányítottak tovább, tud valaki jó dokit ajánlani???


2017. júl. 4. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez eleg komoly kerdes. Van felnem tárható/ nem muthető.

Van műthető/ feltárható , az orvosod megmondja a tied milyen. Általában ott helyben megmondjak.... biztos h mutheto? Ha nem akk lombik. Ha csak egyikkel van baj akkor a masik ott van es azzal teherbe eshetsz ha ponr azon a felén erik meg a tüsző

2017. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valószínű hogy műtik. Itt az lesz a kérdés hogy Pesten elvégzik-e vagy a körzeti kórház végzi.
2017. júl. 5. 20:14
 3/3 A kérdező kommentje:

Hol tudom megnézni, hogy milyen összegre számíthatok ha a lombikot választom?

Érdeklődtem és sok ellentétes választ kaptam.

Jelen esetben a Szent János árlistája érdekelne.

2017. júl. 5. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!