Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszem óta a 6. naptól folyton...

Inszem óta a 6. naptól folyton olyan érzésem van, mintha fel lennék fázva, vagy be lenne gyulladva a méhem, tegnap és ma hajnapban pedig nagyon szurkált a jobb petefészkem. Másoknak is ez volt inszemináció után? Ez normális?

Figyelt kérdés

Próbálok nem a testemre koncentrálni, de egyszerűen érzem, hogy az alhasam tájékán feszít, néha meg úgy beleszúr elől jobb oldalt a petefészkem tájékoná, máskor meg a jobb derekannál, hogy ezt már nem hinném, hogy beképzelem.


A mellem nem feszít vagy ilyesmi, de a mellbimbóim fájnak, ha hozzáérek.


Ezek az inszem miatt vannak? Esetleg a progeszteronpótlás miatt?


Egyébként nekem alapból jó a progitermelésem,és máskor nem szokott ez lenni.


Felfázásérzésem van, de csak annyi hogy nyomást érzek lent, és pisilnem kell folyton, mint nemvárt előtt. Akkor is folyton a wc-re járkálok...

De ennyi, nincs se folyás, se pecsételés, se más.


szerintetek ez mi lehet? Sikerült?



#DPO #inszemináció #Béágyazodás #petefészekszurkálás
2017. júl. 20. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, de nem sikerült sajnos. Szerintem az utro tette. Amikor spontán estem teherbe, akkor semmit nem éreztem. Ha sikerül is ez az inszem, most akkor sem éreznél még semmit. Bízni kell benne!
2017. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, neked hanyadik sikerült?
2017. júl. 20. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 2 inszem volt, egyik sem sikerült.

4 évvel ezelőtt spontán estem teherbe.

2017. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!