Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek volt hiperstimulációja,...

Akinek volt hiperstimulációja, milyen tünetei voltak? Hova mentetek dokihoz, amikor észrevetted, hogy baj van?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon puffadt a hasam és feszül. Fáradt vagyok, a pulzusom magas. De mas bajom nincs. Háziorvos táppénzre irt, de mindenki (csalad, munkatarsak) azt szajkózza, hogy beszéljek orvossal. De végülis nem vagyok annyira rosszul, nincs kibírhatatlan fájdalmam és nem fulladok. A meddőségi centrumot hívjam fel vagy a saját nőgyógyászomat? Egyaltalan kell őket zargatni ezzel?
2017. júl. 31. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem volt hiperstimulációm, de megesett, hogy úgy fájtam a clotitól, hogy kiegyenesedni sem tudtam. Akkor én a saját orvosomat hívtam, aki attól tartva, hogy túlstimulált, azonnal (1 órán belül) várt vizsgálatra.

Szerencsére nem volt semmi gáz, csak az ovuláció és némi egyéb belgyógyászati gyulladás kicsit ráerősített egymásra.

2017. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igenkell, a meddőségi centrumot hívd fel.


Ami addig is segíthet, egyél rengeteg fehérjét és igyál sokat, 4-6 litert.

2017. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!