Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Észrevetted már, hogy amióta...

Észrevetted már, hogy amióta kismama vagy, vagy éppen gyesen lévő anyuka, szellemi teljesítményed nem éppen van a toppon?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én terhesség 5.hetétől vagyok itthon és most 10 hónapos a babám....hááát mit ne mondjak,nem vagyok a toppon:(((És nagyon megvisel,mert én nem ez az ember vagyok.Imádom a nyüzsit meg az embereket,de itt ahol lakunk semmi nincs.Míg nem volt babám ide csak aludni jártam haza.Neki ideális ez a kertvárosi környezet,nekem viszont kevés,de mivel mindennél jobban imádom Őt,így ki kell bírni...
2011. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
nagyon enyhén fogalmazol! állítólag a terhesség alatt szinte természetes a feledékenység, azzal nem is volt bajom, de könyörgöm, már másfél éve megszületett ( gyeden vagyok vele) és nem akar elmúlni! :) mindent elfelejtek, szétszórt vagyok, összekeverek dolgokat, tiszta hülye vagyok. meg szenilis.
2011. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Abszolút... néha olyan vagyok, mint szegény nagymamám volt 80 évesen...sokszor csóváltam a fejem miatta, de van, hogy én is megközelítem, pedig csak 35 vagyok:)
2011. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
én nem mondanám ezt magamról. Kb. öt hónapos terhes voltam amikor főiskolára kezdtem járni, úgyhogy a szellemi teljesítményemnek nagyon is toppon kellett lennie.
2011. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem konkretan a szellemi teljesitmenyemmel nincs nagy gond igy ket gyerek utan is (jelenleg is veluk vagyok itthon), lazan elkezdtem itthon dolgozni ismet es konnyen visszarazodtam.

Inkabb azzal van gond, hogy szetszort lettem. Kb 3x annyi dolgom van, mint korabban, a nap viszont meg mindig csak 24 orabol all, igy allandoan sietek, rohanok.

Naponta elofordul, hogy a kukaba dobom be a cumisuveget, a hutobe pedig berakom az ures flakont, a zoldsegpucolo rendszeresen a szemetesbe kerul. Vagy elfelejtem, hogy a kavem a mikroban maradt es lenduletbol bedobom ra a gyerek kajajat, stb.

2011. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Épülök le. És nálam az a baj, hogy 7 évet dolgoztam egy olyan helyen, ahol nem használtam az agyam, csak rutinból csináltam mindent, és már ott észrevettem!

Nagyon nehéz volt visszamennem munkába, és figyelni, öszpontosítani, főleg, hogy minden mozzanatomnak anyagi felelőssége van....

2011. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor nem csak én hülyülök. :)
2011. ápr. 30. 07:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a vicc, hogy én olvastam egy cikket, ami pont a gyermektelenek ellen hangolt, hogy sokkal jobb lesz a szellemi teljesítményünk, mint nekik, mert a hormonok vadul dolgoznak...

(kerestem most mielőtt írtam volna, de nem találtam)

2011. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ezt terhességi öregségnek hívom :) De ezek szerint nem minden esetben múlik el szülés után. Azért még reménykedem :)
2011. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a kenyzserkepzetem, hogy a baba szopizaskor az agyamat is kiszivja, mert tényleg egyre hülyébb leszek :). Na de nem baj :).
2011. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!