Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fogamzásgátló hosszabb szedése...

Fogamzásgátló hosszabb szedése okozhat későbbi teherbeesési problémákat?

Figyelt kérdés

Múltkor találkoztam egy barát"nő" ismerőssel és mondta, hogy sajnos most ott lenne, hogy gyereket szeretne, de sajnos sehogy nem jön össze neki, már 2 komolyabb kapcsolat miatt is váló ok lett ez nála.

Ismerősei mondták, hogy régen elég sokáig nyomatta a fogamzásgátlókat. Ez nem lehet rá kihatással?


Kicsit meg is sajnáltam, ha már ilyeneket mond. De részemről semleges a dolog mégha utalni is akart volna valamit.

Hány éves koráig vállalhat be egy n

ő gyereket? Még Biztonsággal.


F/29



2017. aug. 13. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Valakinél bezavar vkinél nem. Ha bajt is okoz , nincs olyan h ne tudja egy jó endokrinologus rendbe tenni. Vagy legalább inszeminációval/ lombikkal ne sikeruljon.


En olyanokat ismerek (2emberke) akik fogamzasgatlo utan 1 even belul terhesek lettek egyikuk 2x is csak sajnos az elso baba elment. Masikuk kb 7 honap alatt esett teherbe mert 5 honapig vérzése sem volt

2017. aug. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet valami más problémája van, csak nem köti mindenki orrára.

Én 7 évig szedtem fogamzásgátlót és első hónapban ugyan egy hetet "késett" de egyébként rendes lenne a ciklusom.

De mégsem az, így most nézeget az orvos, hogy miért rendszertelen. IR és IGT már tuti a hormonokat jövő héten tudom meg.


Szóval lehet más problémája csak nem tudsz róla. A fogamzásgátlónál előfordul hogy nem indul be a ciklus, de akkor gyógyszerrel segítenek és utána már nem szokott gond lenni.

2017. aug. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1# vagyok , annyit leírnék h en sosem szedtem fog.gátlót még is nehezeb estem teherbe es egy terhessegem el is halt
2017. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan barátnőm, akinek annyira borított fel minden hormont és belső dolgot, hogy nulla a hormonszintje, vérzése nincs, másfél éve hagyta abba a gyógyszert.

Mostanra 6-7 dokit megjárt, voltak mindenféle tippek, hogy mi a baja, ilyen bogyót, olyan hormont, amolyan szurit kapott, de igazából nem tudják, mi a baja. Most közöltél vele, hogy lombik, mert természetes módon nem lesz esélye. 28 éves...

2017. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 évig szedtem a fogamzásgátlót, ahogy abbahagytam teherbe estem. Szerintem ez mindenkinél máshogy működik.
2017. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 15 évig szedtem a gyógyszert, 2.hónapban sikerült. Barátnőm szintén 13.évig, elsőre sikerült, utána 2 évig szedte, majd a 2.hónapban ikrekkel lett terhes. Ezek pozitív példák. Van akinek bezavar, van akinél nem, ezt sajnos nem lehet előre tudni.
2017. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!