Inszemináció: akinek egy petevezetéke van, mennyire szivatta meg a próbálkozás? Mikor ment lombikra? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kétszer egymás után a lezárt oldalon nőtt a tüsző. Tudom, hogy váltakozva dolgozik a két petefészek, de ha mondjuk nálam félévente váltakozik, akkor még csináljak végig 4 hónapot, hátha?

2017. aug. 15. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jobb oldal nem átjárható, hosszú évekig próbáltam teherbe esni és sokszor néztek ultrahangon, szinte mindig a bal oldalon ért a tüsző. Úgy gondoltam a szervezetem biztos "érzi", melyik a jó oldal, bár lehet csak teljesen véletlen volt. A lényeg, hogy az inszeminációknál mindkét oldalon volt tüsző, mégsem sikerültek. Nekem egy orvos azt mondta, hogy a jobb petefészkemből is át tud vándorolni a petesejt a bal petevezetékbe, emiatt ne aggódjak. A "hogyant" nem kérdeztem. Végül spontán sikerült.
2017. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nincs elzáródva egyik sem, de az eddigi két inszememnél mindkét oldalon volt peteérés. Ami mondjuk nem csoda, mert nálunk brutális mennyiségű hormont adnak. Második alkalommal hiperstimulált lettem, nagyon durván. Akkor mindkét oldalon több mint 10 érett. Hétfőn leszek 6 hetes, ha minden jól megy.
2017. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van aki privátban kérdezte, ezért gondoltam, megírom, hogy alakult. A 4. egymás utáni hónapban lett jó oldalon jó tüsző. Akkor nem jött össze, azóta az első lombikból ikreim születtek. A lombik is ezt igazolta, az összes jó tüsző a lezárt oldalon volt, az átjárható oldalon csak éretlenek maradtak.
2019. jún. 14. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!