Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hátrahajló méh esetén milyen...

Hátrahajló méh esetén milyen póz ajánlott, ha babát szeretnék?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Azt hallottam hasra kell feküdni szex után.
2017. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy bnomnek van ilyen es ijesztgette a dokija, hogy nehezen lesz várandós.. Elárulom, harom gyereke van, elmondása szerint az elsőnél még ok is adtak erre. 2 honap alatt osszejott. A másodiknál azonnal, mindnefele akrobatika nélkül, a harmadik meg becsúszott.
2017. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem hatrahajlo van, mi "sima" pozban csinaltuk a probalkozasoknal, 1. es 3. terhessegem harmadik probalkozasra sikerult, a kozepso terhessegem pedig elso honapban rogton. Nincs osszefugges.
2017. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ.:) Nekem is azt mondta a doki, hogy nehezebb így teherbe esnem, és mivel már 39 vagyok, nagyon aggódom.. Jó olvasni,hogy másnak sikerült.. Nekem is a hasra fekvést ajánlotta, csak nekem ez olyan "logikátlan".
2017. aug. 15. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Butaság!!!Nincs összefüggés.Nekem erőssen hátrahajló méhem van a doki szerint.Két kisfiú anyukája vagyok.Az első kb 3 hónap próbálkozás után,a második a 2.hónapban összejött. Nem eml3kszem milyen pózban készültek,de ha elfogadsz egy tanácsot; inkább élvezd és ne "pörögj rá" ennyire ☺
2017. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok.Szerintem a doki inkább a korod miatt mondta a nehezebb teherbe esést mint a méhed miatt....elvileg 35 éves kor után rohamossan csökken az esély.Persze nem lehetetlen,sokaknak sikerül ebben a korban is! Hajrá
2017. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is olvastam ezt a hasra fekvős módszert. Abban a hónapban, mikor sikerült a baba, ovuláció körül minden nap együtt voltunk, nyaraltunk, jól éreztük magunkat és emlékszem egyik alkalom után hasra gördültem, mert úgy volt kényelmes. Aztán hogy befolyásolt-e ez valamit... :)
2017. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Az en ferjemnek szuper spermaja volt kanyarba is tudott menni....
2017. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló méhem van, az eredmény 4 terhesség az első próbálkozós ciklusban, mindenféle hókuszpókusz nélkül. A dokim szerint az idősebb orvosok rögeszméje az ijesztgetés a hátrahajló méhhel. Sok szerencsét!
2017. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hátrahajló méhem van, de nem igazán néztem utána, hogyan is lehetne nagyobb eséllyel teherbe esni. Ennek ellenére az első hónapban sikerült összehozni a babát, igaz elég lelkesen próbálkoztunk :) Szerintem nincs különösebb titka, nem befolyásol a póz semmit. Drukkolok Nektek!
2017. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!