Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hátrahajló méh esetén melyik...

Hátrahajló méh esetén melyik póz az esélyesebb a babásodáshoz?

Figyelt kérdés
2016. szept. 10. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Próbálj meg szex után felfelé nyújtott lábakkal lenni picit. Hátha így esélyesebb
2016. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Csak mese, hogy bármilyen póz esélyesebb.
2016. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
A kutyapóz..utána hason fekve maradni kb 20 percig
2016. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek! Nekem mindket babam "kutyapozban" valo szeretkezes utan fogant. :-) célszerű utana hason fekve maradni egy kicsit meg.
2016. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Se kutyapóz, se hasonfekvés nem kellett, hogy az első hónapban teherbe essek, ráadásul minden aktus után egyből mentem pisilni is.
2016. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is hátrahajló méhem van, az első baba 9 hónap, a második 1 év után sikerült, és nekem nagyon gyanús, hogy mindketten hátsó behatolásos pózból. Azért nem állítom biztosan, mert nem figyeltem ovulációt, csináltuk, amikor kedvünk volt, de sanszos, hogy azokból az együttlétekből sikerültek. Igaz, én nem maradtam hason utána.
2016. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első első hónapban fekve oldalt. Második második hónapban hagyományos misszionáriusba. Szóval szerintem semmit nem számít merre hajlik,milyen a póz. Van aki termékenyebb,van aki nem annyira.
2016. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!