Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezeték átjárhatóság után?

Petevezeték átjárhatóság után?

Figyelt kérdés
Olyan nők írjanak, akik átestek hsg-n már. Sajnos nekünk június elején volt ez a beavatkozás, mindkét petevezeték átjárhatatlan volt, de azóta sincs baba. Az orvos felírt immárom 3. alkalommal Clostybegyt tablettát, amiről szinte csak rosszat olvastam. Van, hogy a ciklus is kihagyott, 1 hetet késett. Van valakinek ötlete, aki teherbe esett, és hasonló tortúrán ment át?

2017. aug. 25. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:

De ha mindkettő átjárhatatlan, minek a closty? Vagy sikerült átjárhatóvá tenni?

Hormonjaid hogy állnak? PCOS? IR? Prolaktin? Fsh, Lh?

Párod sperma eredménye?

2017. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg sikerült átjárhatóvá tenni. Bár hallottam olyat, akinek szinte azonnal összenőtt. A nőgyógyász, aki nő azt mondta ne is próbálkozzunk 1 hónapig, erre másik szerint már szinte azonnal kell, de legkésőbb 1 héten belül. Az eredményeinket illetően nekem a prog szinten egy picit alacsony, a többi rendben van, a férjemé eredménye viszont extrém jó.
2017. aug. 25. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat eleg hanyag egy doki. Megkellett volna állapítani h feltárható vagy sem műtéttel.. menj el egy másik orvoshoz. Egy rendes orvoshoz, aki nem a piacon vette az orvosi diplomáját.. es még felírj clostit ? Komoly? Pff


Ha reszeleges letapadas volt azt fellazithatta a kontraszt anyag de ez teljes elzáródásnál nem így működik🙄🙄

2017. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is hasonló a véleményem. Már van másik orvos, aki a szárnyai alá vett. Azt mondta, hogy mégsem jön össze, akkor újra átfúj, de egy sokkal kíméletesebb módszerrel. Egyébként van olyan, hogy egy pár genetikailag nem összeillőek?
2017. aug. 25. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez így elég gáz. Ha nem lehetett egyiket sem átjárhatóvá tenni, akkor a lombik lehet a megoldás. De persze szükséges még rengeteg vizsgálat... 3, 21. Napi hormonsor, pajzsmirigy értékek, terheléses cukor és inzulin, d vitamin szint, amh, párodnak sperma vizsgálat. Még tudnám tovább is sorolni, de szerintem ez az alap, ami mindenképp kell
2017. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Kedves #5! Szerintem a kérdező világosan leírta, hogy az ejakulátum eredmény nagyon is rendben van, és sehol nem írta, hogy nem átjárható, hanem azt, hogy nem volt átjárható... A kettő nem ugyanaz!

Kedves kérdező! Szerintem ne aggódj a "meddőségi" problémád miatt, soknak segít a HSG, még korai is, ha még csak 2-3 hónapja voltatok. Továbbá nagyon sok párnak csak évek után sikerül összehozni a babát, főleg az elsőt.

Azt meg felejtsd el, hogy genetikailag nem vagytok összeillőek, ez esetleg 1000 ből 1 párra igaz.

2017. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni, hogy mit jelent az, hogy atjarhatatlan volt, sikerult-e ezt kezelni (a kontrasztanyag atjutott vegul vagy sem) es hogy mas eredmeny jo volt-e. Ha csak fizikai akadaly van, akkor felesleges barmit is szedni (max. vitaminokat) mert csak tonkreteszi az amugy jo ciklust. Nekem is volt atjarhatosagim es az egyik teljesen a masik 80%ban atjarhatatlan. Sajnos ilyen esetben nagyon megno a mehen kivuli terhesseg eselye igy mi mar lombikozumk (kozben bizunk a csodaban).
2017. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!