Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jó hormoneredmény mégsincs...

Jó hormoneredmény mégsincs peteérésem. Jár valaki ugyanebben a cipoben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mult honapban voltam egy 23.napi teljes hormonkivizsgalason, endokrinologussal egyeztetve. Fsh lh-n kivul mindent neztek. Tsh 2,7 t3 t4 anti tpo minden tokeletes ertek, vitamint (jodot, szelent) kell szednem h.lemenjen a tsh. Hormon egyelore nem indokolt. Ir, cukor ertekek tokeletesek, d3 vitamint kell meg szednem, tesztoszteron stb.szinten jo.

Annyi, hogy az ösztradiol 202, a progeszteronom pedig 12,4. A ciklus 23.napjan volt a vervetelem, de a 25. napra meg is jott, igy nem tudom ez a progi érték jo vagy sem.

Viszont sosem latok lh tesztel es mikroszkoppal ovulaciot, 3-4honapja nem is jon ossze a baba. Clostyt nem javasolt az endokrinologus egyelore. Ha jok az ertekeim es a tsh is picit emelkedett csak es nem gyulladastol csak jodhianytol, miert nem latok sosem peteérést szerintetek? Nagyon koszonom elore is



2017. aug. 28. 12:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a vercukor terhelesed nem jo.

Amikor az ehgyomri ala beesik a cukor ertek ket oranal, nem jo.

Es a kezdo inzulintol max 5x nagyobb lehet a ket oras inzulin.

Homa index egy dolog az nekem is normalis volt. Hasinlo eredmennyel en Merckformin xrt kaptam.es egy evre ra lettem csak apontan terhes.

En mindenkepp tartanam a dietat illetve konzultalnek masik endokribologussal (Tuu Laszlo, Breyer Helga, Major Judit).

2017. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló. Köszönöm, hogy ítrtál. Breyer helgához járok.

Igazából nem írtam a cukor értékeim, csak annyit, hogy az jó lett. Glükóz 0,60,120 perc=5,6;6,0;3,5 Inzulin 0,60,120 perc= 3,2;37,2;19,0

Szerintem ezek jó eredmények.


De a lényeg, hogy 2 héttel azutón, hogy helgánál voltam és vitaminkúrát írt fel az eredményem alapján, tehrbe is estem. Uh. 2 hétre volt szüksége a szervezetemnek :) Most 4,5 hetes vagyok.

2017. szept. 15. 17:08
 13/13 A kérdező kommentje:
bocsanat a kisbetűért és elírásokért, nem jó a billentyűzet :S
2017. szept. 15. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!